Domy na sprzedaż

010-1065Do sprzedaży piękny, reprezentacyjny dom wolno stojący o pow. 450 m2 położony na działce o pow. 2 500 m2 za cenę 980 000 zł. Nieruchomość w południowych rejonach Wrocławia, usytuowany w urokliwym miejscu z widokiem na masyw Ślęży. Posesja zlokalizowana jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Do Wrocławia bardzo dobry dojazd przez Węzeł Bielański w czasie ok. 15 min. Budynek częściowo podpiwniczony, garaż na dwa samochody w bryle budynku.
Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– otwarta przestrzeń ok 100 m2 i wys. 3,3 m:
– salon
– jadalnia
– hall
– osobna kuchnia przylegająca do jadalni.
I PÓŁPIĘTRO:
– samodzielne mieszkanie z pokojem dziennym, kuchnią i łazienką
II PÓŁPIĘTRO:
– obszerny pokój, który z powodzeniem może zostać zaaranżowany na bibliotekę
– gabinet
– sypialnia
II PIĘTRO:
– 3 duże sypialnie
– łazienka.
W jednej z nich jest wejście na następną kondygnację – poddasze użytkowe zaadaptowane do celów mieszkalnych o pow. 50 m2. W domu funkcjonują trzy łazienki, jedna z nich przy głównej sypialni na piętrze, dwie kuchnie, spiżarnia i pomieszczenia gospodarcze w przyziemiu. Dom może funkcjonować jako jedno lub dwurodzinny, nadaje się również na siedzibę firmy.
Zbudowany jest z solidnych materiałów- poroterm 44- ściany, stolarka drewniana, dachówka karpiówka (KORAMIK), kominy z cegły (powyżej linii dachu klinkier). Dom nie został zupełnie wykończony, wymaga poniesienia nakładów w celu uzyskania stanu doskonałego. (010-1065)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 24
Tel. +48 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00