Domy na sprzedaż

12Luksusowa willa z basenem na sprzedaż.

W skład nieruchomości wchodzi energooszczędny dom jednorodzinny z 2004 roku o pow. użyt. 350 m2, plus garaż i basen o powierzchni ca. 40 m2. Dom wybudowany i wykończony z najwyższej jakości materiałów. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym zlokalizowany w wyjątkowej lokalizacji – okolice ulicy Ledóchowskiego – spokojna asfaltowa ulica, bardzo blisko centrum – 10 min. pieszo do Rynku. W bardzo bliskiej odległości znajdują się takie obiekty jak: INTERMARCHE, przychodnia lekarska, apteka, centrum handlowo-usługowe V2, szkoła.
Dom starannie rozplanowany i wykończony, parter domu dzieli się na część dzienną i część nocną.

Na parterze w części dziennej mamy: duży przestronny salon z kominkiem połączony z holem o łącznej powierzchni około 47 m2, kuchnię, a ponadto mamy 3 pokoje, łazienkę i wiatrołap z dużą garderobą. Natomiast w części gospodarczej znajdują się: pralnio-suszarnia i garaż na dwa samochody.
Na poddaszu znajdują się: bardzo duży przestronny hol, 3 sypialnie i łazienka.

Budynek wyposażony został między innymi w takie udogodnienia jak: zewnętrzny ale zakrywany basen o wymiarach 9,5mx4,2m i głębokości 1,2 m, centralne odkurzanie, wyposażona w zabudowę i sprzęt AGD kuchnia, szafy garderobiane, ogrzewanie i ciepłą wodę z sieci miejskiej, instalacje audiowizualną, zdalnie sterowaną bramę wjazdową na posesję i bramę do garażu, schody i parapety wykończone w granicie i marmurze. Basen wyposażony jest instalacje filtrującą wodę oraz specjalną konstrukcję z aluminium i pleksi służącą do zakrywania basenu, chroniącą przez zanieczyszczeniami i ponad to ogrzewa wodę w basenie. Dodatkowo woda w basenie jest podświetlana dając wieczorami bardzo przyjemne efekty wizualne.

Cała zabudowa stała w kuchni wraz ze sprzętem AGD pozostaje w budynku, a także pozostają wszystkie zabudowane szafy garderobiane.

Wyjątkowo duża jak na centrum miasta działka o powierzchni 1733 m2, bardzo ładnie zagospodarowana, zadbana i podświetlana, obsadzona liczną ilością krzewów i drzew oraz trawnikiem, oczywiście zieleń nawadniana jest automatycznie.
Wszystkie chodniki i podjazdy utwardzone kostką. Urządzone jest także miejsce do rekreacji z drewnianą altaną.
Front działki ogrodzony płotem metalowym, kutym na podmurówce z klinkieru wraz z furką i bramą z napędem elektrycznym sterowanym zdalnie.

Serdecznie polecam tę ofertę i zapraszam do prezentacji.

Szczegółowych informacji udzieli Państwu Marcin Kaczmarek,tel: 601 829 510 marcin.kaczmarek@wgn.pl.
Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. POSIADAMY CERTYFIKAT JAKOŚCI SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Agent: Marcin Kaczmarek
licencja: 3784, 4032 Ostrów Wielkopolski
Kontakt:
Tel.: 62 738 11 44
Tel. kom.: 601 829 510
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl

 

Powierzchnia użytkowa: 350,00 m2
Powierzchnia całkowita: 350,00 m2
Powierzchnia działki: 1.733,00 m2
Dojazd: asfalt
Rok budowy: 2004
Cena: 890.000 PLN

Nr oferty: SD020-7179

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00