Domy na sprzedaż

147-63-1Do sprzedaży komfortowy dom o powierzchni 408,7 m2 posadowiony na działce o powierzchni 0,5 ha, na Mazurach, w Rydzewie, z własną linią brzegową i pomostem na jeziorze Niegocin za cenę 3 500 000 zł. Nieruchomość położona jest ok. 16 km na południe od Giżycka jest swoistą perełką wśród domów wzniesionych przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Budynek wykonany z należytą starannością i dbałością o szczegóły z dala od zgiełku miast w bliskim kontakcie natury. Budynek wyposażony jest w 2 sauny (mokrą i suchą), salę kinową (wygłuszone ściany), salę gier, stację uzdatniania wody, kolektory słoneczne, odkurzacz zbiorczy, zaawansowany technologicznie piec olejowy, ogrzewanie podłogowe w kuchni i w łazienkach, kominki oraz inne praktyczne rozwiązania. To idealne miejsce nadające się do wypoczynku dla osób, które cenią możliwość spędzania czasu na łonie przyrody. Oferta skierowana do osób, które lubią aktywnie wypoczywać, gdyż wspaniałe warunki klimatyczne i krajobrazowe tego miejsca sprzyjają uprawianiu aktywnej turystyki. Położenie miejscowości na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, pozwala ma łatwe korzystanie z żaglówek, motorówek, kajaków i łódek, co umożliwia przypływanie do miejscowości położonych nad jeziorem (np Giżycko, Węgorzewo, Mikołajki, Ruciane Nida) oraz podziwianie piękna krajobrazu Mazur z jeziora Niegocin i innych jezior na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
Rydzewo jest doskonale zaopatrzone w bazę gastronomiczną i noclegową. Każdy znajdzie tu piękne i klimatyczne zakątki. W licznych portach można zacumować, rozgościć się i dobrze zjeść. Dom wykonany z dbałością o szczegóły w oparciu o duże doświadczenie właściciela w branży budowlanej. Budynek z dużym potencjałem ponieważ może być luksusowym domem do wynajmu lub wynajmu pojedynczych pokojów o wysokim standardzie lub też pensjonatem. Zapraszam Państwa do zadawania pytań.Obejrzenia tego wyjątkowego domu na Mazurach oraz składania ofert zakupu. (147-63)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 600 663 188
e-mail: mbuczynski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00