Domy na sprzedaż

048-2949-1Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 220 m2 z 2005 roku w zabudowie wolno stojącej, na działce o pow. 1 727 m2, w centrum Libiąża za cenę 850 000 zł. Wysoki standard. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja. Blisko centrum, a zarazem z dala od nasilonego ruchu kołowego. Do Krakowa ok. 40 km i ok. 35 km do Katowic. Do autostrady A4 ok 9 km. Do centrum Libiąża ok. 5 min jazdy. W pobliżu znajdują się atrakcyjne tereny leśne. Dojazd do domu z drogi powiatowej asfaltowej. Działka posiada ogrodzenie drewniane na podmurówce. Wjazd przez bramę przesuwną sterowaną pilotem, przy wejściu domofon, alarm. Dekoracyjne oświetlenie rozmieszczone po obu stronach domu. Podjazdy wybrukowane kostką brukową. Dom otoczony zadbanym ogrodem, zaprojektowanym i wykonanym przez specjalistyczną firmę o wartości ok. 60 tys. Ogród kwitnie od wczesnej wiosny, aż do późnej jesieni. Znajduje się tam część wypoczynkowa ze stałym, drewnianym podestem na meble ogrodowe. Działka jest obsadzona roślinami różnych gatunków, w tym 15-sto letnimi drzewami posadzonymi przy granicy z sąsiadującą działką.

Rozkład pomieszczeń:
PIWNICA:
– garaż
– warsztat
– kotłownia
– skład na opał
– pralnia
– letnia kuchnia
PARTER:
– hall
– przedpokój
– duży salon z kominkiem
– jadalnia
– taras
– łazienka z wc
– kuchnia z zabudową
PIETRO:
– 3 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– przedpokój

Okna: drewniane nowego typu. Podłogi:na parterze płytki, deska barlinecka, schody drewniane bukowe, na piętrze płytki oraz panele podłogowe, w piwnicy płytki; taras wokół domu oraz schody wejściowe, płytki mrozoodporne.
Ściany : gładzie gipsowe, świeżo malowane farbą emulsyjna, w łazienkach glazura ścienna. Drzwi wejściowe i wewnętrzne drewniane. Parapety zewnętrzne metalowe, wewnętrzne drewniane. Na tarasie artystycznie kuta balustrada. Budynek zbudowany z pustaków. Elewacja budynku w kolorze seledynowym, posiada podwójną izolację ( wewnętrzna – 3cm wełna, zewnętrzna-5cm styropian), pokryta tynkiem. Dach pokryty blachą falistą. Ekologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-2949)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 32 622 72 03

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00