Domy na sprzedaż

128-1695-3Do sprzedaży luksusowa willa o pow. 280 m2 posadowiona na działce o pow. 600 m2, przy Mierzei Wiślanej, w Krynicy Morskiej za cenę 2 500 000 zł. Dom może również pełnić funkcję pensjonatu.

Rozkład pomieszczeń:
I PIĘTRO:
– salon z kominkiem w granitowych płytach
– aneks kuchenny
– 2 łazienki
– duży taras nad garażem
– pokoje zaprojektowane i wykonane o wysokim standardzie z myślą o wygodzie użytkowników. każdy posiada indywidualny wystrój.

Wynajęty parter generuje dochód. Doskonała lokalizacja między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym, przy drodze wojewódzkiej nr 501. Miejscowość turystyczna z portem rybacko-jachtowym i letnim kąpieliskiem morskim. Krynica Morska położona w środkowej części Mierzei Wiślanej uważana jest przez wielu turystów za letnią stolicę Polski. Usytuowanie pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym sprawia, że Krynica Morska cieszy się wyjątkowym mikroklimatem nie spotykanym na polskim wybrzeżu. Port jachtowy umożliwia korzystanie z żeglugi pasażerskiej, która łączy miasto z innymi portami zalewowymi. Pensjonat usytuowany jest w centrum miasta ale przy cichej i urokliwej uliczce. Krynica Morska posiada złoża solankowe i pretenduje do miana uzdrowiska. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja, piękny widok, blisko morza. Nieruchomość o powierzchni 280 m.kw. Teren wokół zagospodarowany, wokół miejsca parkingowe wyłożone polbrukiem, trawniki, drzewa i krzewy. Dach przykryty dachówką ceramiczną angobowaną firmy roben- lakierowaną bardzo wysokiej jakości. Na parterze sala wielofunkcyjna o pow. 180 m.kw, gdzie znajduje się ciekawie zaaranżowane pomieszczenia przygotowane pod usługi gastronomiczne (kuchnia, zmywalnia, jarzyniarnia, magazyn, 2- WC, prysznic, i inne pomieszczenia zgodnie z wymaganiami sanepidu).

Willa posiada 3 źródła ciepła ogrzewanie olejowe, kominek, alternatywą jest ogrzewanie elektryczne. KLIENT NAJMUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! PROWIZJĘ PŁACI WYNAJMUJĄCY !! Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. (128-1695)

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 603 70 55 85
Tel. +48 55 277 65 09

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00