Domy na sprzedaż

020-7259-2Do sprzedaży zadbany, starannie wykończony, jednorodzinny dom o pow. 118 m2 posadowiony na działce o pow. 889 m2, w Krotoszynie za cenę 459 000 zł. W skład nieruchomości wchodzi bardzo energooszczędny dom jednorodzinny wybudowany w 2011-2013 roku z najwyższej jakości materiałów. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych. Bardzo dogodny i szybki dojazd do centrum miasta. W niewielkiej odległości znajdują się takie obiekty handlowe jak: Dino, Biedronka, Intermarche. Dom starannie rozplanowany, parter domu dzieli się na część dzienną i część gospodarczą. Natomiast poddasze zajmują sypialnie i łazienka.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– przestronny salon z kominkiem
– hol
– kuchnia
– wc
– pralnio-suszarnia z kotłem c.o.
PODDASZE:
– 3 sypialnie
– łazienka
– hol.

Budynek wyposażony został między innymi w takie udogodnienia jak: klimatyzację w sypialniach, elektryczne rolety zewnętrzne, narożny kominek, wysokiej klasy zabudowę kuchenną z AGD, kilka zmyślnie zabudowanych szaf, instalację alarmową, c.o. z piecem Viessmann na olej zasobnik ciepłej wody (koszt ogrzewania ciepła woda na sezon 2800 zł). Cała zabudowa stała w kuchni wraz ze sprzętem AGD pozostaje w budynku, a także pozostają wszystkie zabudowane szafy garderobiane. Działka o powierzchni 889 m2 bardzo ładnie zagospodarowana i zadbana, obsadzona liczną ilością krzewów i drzew oraz trawnikiem. Atutem ogrodu jest także jego automatyczne nawadnianie. Wszystkie chodniki i podjazdy utwardzone kostką granitową. Urządzone jest także miejsce do rekreacji. Front działki ogrodzony płotem murowano-metalowym z furką i bramą z napędem elektrycznym sterowanym zdalnie. Serdecznie polecam tę ofertę i zapraszam do prezentacji. Cena podlega jeszcze negocjacji. Kupujący nie płaci prowizji. Ze względu na wyjątkową lokalizację bardzo polecam tę nieruchomość, zapraszam do obejrzenia.Szczegółowych informacji udzieli Państwu Marcin Kaczmarek, tel: 601 829 510 i marcin.kaczmarek@wgn.pl. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup , budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe . Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. (020-7259)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 601 829 510
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00