Domy na sprzedaż

120-8169-4Do sprzedaży dom o powierzchni 180 m2 z 2005 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 077 m2, w dzielnicy Piotrowice, w Katowicach za cenę 810 000 zł. To ostatni moment by kupić mieszkanie z mniejszym wkładem własnym! Od 2015 roku minimalny wkład własny z kosztami wyniesie nawet 16% wartości nieruchomości! Nowa cena. Atrakcyjna lokalizacja.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

salon z kominkiem

– taras

– kuchnia

– pokój

– pomieszczenie gospodarcze

– łazienka

– 2-stanowiskowy garaż

PIĘTRO:

– sypialnia

– garderoba

– 2 pokoje

– balkon

– przedpokój

– łazienka.

Dodatkowo obok budynku znajduje się jednostanowiskowy garaż wolno stojący. Dodatkowo w budynku znajduje się strych służący za przestrzeń magazynową o wysokości 1,85m, wykończony płytami OSB oraz dodatkowy strych nad garażami. Okna PCV AP Żory klasa 4 – antywłamaniowe z klamkami zamykanymi na klucz. Dodatkowo rolety antywłamaniowe zewnętrzne. Ogrzewanie: elektryczne akumulacyjne firmy AEG (licznik prądu dwutaryfowy, system ogrzewania i ciepłej wody zaprogramowany na korzystanie z tańszej – nocnej taryfy). Na parterze ogrzewanie podłogowe za wyjątkiem pokoju. Na piętrze ogrzewanie podłogowe w łazience. Dodatkowo instalacja ogrzewania DGP (rozprowadzanie ciepła z kominka do wszystkich pomieszczeń). Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperator). Dodatkowym wyposażeniem jest gruntowy wymiennik ciepła GWC rurowy, zatopiony w fundamentach. Sypialnia na I piętrze oraz jeden z pokoi są wyposażone w klimatyzację. Dom wyposażony w instalację alarmową firmy SATEL (kontrakton, czujniki ruchu, kamery zewnętrzne, oświetlenie halogenowe posesji uruchamiane za pomoc czujników ruchu). Dom na działce trapezoidalnej o pow. 1077m2. Ogrodzenie frontowe drewniane, wokół siatka. Dojazd drogą asfaltową. Atrakcyjna lokalizacja: dobry dojazd do centrum Katowic. W pobliżu zabudowa jednorodzinna, i tereny leśne. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej i sklepy. Cena: 810 000 zł. Serdecznie zapraszam do oglądania. Komisja Nadzoru Finansowego już na początku 2014 r. wprowadziła zasadę posiadania minimalnego wkładu własnego na poziomie 5% wartości nieruchomości w przypadku ubiegania się o kredyt hipoteczny. W raz z kolejnymi latami, kwota wkładu własnego będzie zwiększać się o kolejne 5% i tak w 2015 roku trzeba będzie posiadać minimalny wkład własny w wysokości 10%. Do wartości tej jednak należy doliczyć dodatkowe koszty związane z opłatami notarialnymi oraz wynagrodzeniem dla biura nieruchomości, które mieszczą się w okolicach 5-6%. Tym samym w 2015 roku kupujący nieruchomość musi liczyć się w koniecznością posiadania gotówki na poziomie około 16%, co przy średniej cenie nieruchomości na Śląsku (ok. 185 tyś. zł) daje nam kwotę 29 600 zł. Do tego jeszcze koszty związane chociażby z odświeżeniem nieruchomości… Warto więc zastanowić się nad podjęciem decyzji w sprawie zakupu nieruchomości do końca tego roku. Dzięki temu można zmniejszyć wkład własny o kilka tysięcy złotych. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo! Zapraszamy do współpracy. (120-8169)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 881 506 881

e-mail: r.gluza@wgn.pl

e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00