Domy na sprzedaż

120-8835-15Na sprzedaż 3-kondygnacyjny, wyjątkowy dom o powierzchni 317 m2 z 1998 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 974 m2, w dzielnicy Panewniki, w Katowicach za cenę 819 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji! Sprzedaż bezpośrednia. Koszty wynagrodzenia biura pokrywa sprzedający!

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:

Na parterze: salon + jadalnia + kuchnia + hol + sypialnia + łazienka + garderoba + pokój + łazienka + 2 pomieszczenia gospodarcze + duży garaż.

Na piętrze: pokój dzienny + aneks kuchenny + łazienka + 2 pokoje + taras.

Na drugim piętrze: klimatyczny pokój + poddasze użytkowe.

W domu jest ogrzewanie elektryczne i kominkowe, jest także możliwość podłączenia gazu (gaz w drodze). Ogrzewanie jest bardzo energooszczędne, rachunki do wglądu. Kanalizacja miejska. W całym domu rolety antywłamaniowe sterowane elektrycznie i ręcznie. Dodatkowo zamontowany alarm i sieć czujek alarmowych (firma ochroniarska). Dwa lata temu został całkowicie wymieniony i wyremontowany dach, rok temu pomalowano i odświeżono elewacje zewnętrzną jak również wnętrze domu. Działka zadbana i zagospodarowana. Szybki dojazd do autostrady, centrum Katowic, Mikołowa, Rudy Śląskiej i Chorzowa. Cena: 819 000zł do negocjacji. Serdecznie zapraszam do oglądania. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo!

Zapraszamy do współpracy! (120-8835)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 881 559 881

e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00