Domy na sprzedaż

151-120-1Do sprzedaży dom o powierzchni 216 m2 położony na działce o powierzchni 5 503 m2, w miejscowości Jelenia Góra za cenę 890 000 zł. Dom bardzo ustawny, ciepły zimą i chłodny latem, komfortowy dom położony na działce.

 

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 5 sypialni

– 2 łazienki

– kuchnia

– piwnica

– weranda

– garaż

 

Pow. całkowita domu to 268 m2, a użytkowa 216 m2. Kubatura to ok. 1000 m3. Ściany o grubości ok. 50 cm zbudowane z: pustaka betonowego od zewnątrz budynku, wełny mineralnej, pustaka ceramicznego i cegły od wnętrza budynku. Budynek częściowo podpiwniczony. Na powierzchni ok. 50 m2 znajdują się: pralnia, kotłownia, spiżarnia, warsztat, wolne pomieszczenie do swobodnego wykorzystania. Media: woda miejska oraz własna studnia głębinowa z przebadaną wodą, która jest zdatna do picia, prąd, siła, gaz, kanalizacja, internet, tv. Orzewanie: piec na eko-groszek firmy PEREKO (nadal w okresie gwarancji). W cenie sprzedaży znajdują się 4 tony eko-groszku – kominek norweski firmy JOTUL. Instalacja alarmowa. Instalacja odgromowa. W sąsiedztwie mieszkają osoby, które zajmują się hodowlą pomidorów, ziemniaków i kur na własne potrzeby,

ale bardzo chętnie odsprzedadzą świeże, zdrowe jajka i niepryskane warzywa.

W pobliżu znajduje się również staw, na którym można kupić lub samemu złowić ryby.

Miło wiedzieć, że na świątecznym stole znajduje się karp z ekologicznej hodowli.

W ogrodzie rosną poza drzewami iglastymi również drzewa owocowe.

W pobliżu znajduje się ścieżka rowerowa i jednocześnie szlak turystyczny do schroniska Szwajcarka. Dom znajduje się w I strefie komunikacji miejskiej miasta jelenia góra. Dojazd do miasta linią nr 2. W CENIE SPRZEDAŻY ZNAJDUJĄ SIĘ WSZYSTKIE MEBLE ORAZ URZĄDZENIA DOMOWE W TYM: meble ogrodowe, 2 kosiarki spalinowe, kosiarka elektryczna, ciągnik do koszenia trawy firmy STIGA. Cena nowego urządzenia to ok. 10 000 zł, kompresor. Działka jako ziemia rolna – 0 podatku od gruntu. Podatek od nieruchomości w wysokości 693 zł/rok. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty kredytu przy zakupie tej i innych nieruchomości, jak również skorzystanie z naszej oferty kredytowej wtedy gdy nie kupujecie państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem. pomagamy również w uzyskaniu kredytu na budowę lub remont nieruchomości. Za zakup tej i innych nieruchomości za naszym pośrednictwem kupujący nie płaci prowizji. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości. (151-120)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 75 75 444 44

Tel. +48 793 911 209

e-mail: jeleniagora@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00