Domy na sprzedaż

010-2901-4Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 220 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 750 m2, w dzielnicy Zalesie, we Wrocławiu za cenę 3 980 000 zł. Bardzo wyjątkowy dom w jednym z najpiękniejszych miejsc we Wrocławiu. Dom z bezpośrednim zejściem z tarasu do ogrodu. Rozkład pomieszczeń umożliwia zamieszkanie rodzinie wielopokoleniowej.

Willa wybudowana jest z materiałów ceramicznych: bloczków porotherm i cegły pełnej. Dodatkowo dom został ocieplony wełną mineralną. Stropy są betonowe. Elewacja wykończona jest tynkiem natryskowym, nawiązującym do tradycyjnej przedwojennej metody uzyskiwania struktury tynku zewnętrznego. Cokół budynku ocieplony został styrodurem i styropianem, następnie wykończony tynkiem mineralnym dryvit. Na pokrycie dachu wykorzystano dachówkę ceramiczną: karpiówkę angobowaną firmy creaton. Konstrukcja dachu została zaizolowana dwoma warstwami wełny o łącznej grubości 25 cm. rynny wykonano z tytan cynku i dodatkowo pomalowano proszkowo. Parapety zewnętrzne są z piaskowca. Natomiast parapety wewnętrzne wykonano z marmuru białego, granitu szarego i trawertynu. Okna są drewniane z drewna maranti, 2- i 4-skrzydłowe z tradycyjnie stosowanym słupkiem stałym. Obramowania wokół okien i drzwi wykonano z piaskowca naturalnego. Schody zewnętrzne są również wykonane z piaskowca. Podjazd do garażu i ścieżki wykonano z kostki granitowej na podbudowie.

Przyszły nabywca będzie mógł zdecydować o rozmieszczeniu poszczególnych pomieszczeń i pokoi, bowiem dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Opis wykończenia wnętrz: tynki cementowo wapienne, posadzki cementowe, piec gazowy kondensacyjny vaillant, kotłownia z zasobnikiem wody użytkowej 300 l, kolektory solaryczne na dachu, wodne ogrzewanie, podłogowe /poza sypialniami/, ogrzewanie grzejnikowe w sypialniach /grzejniki płaskie typu plant/, w łazienkach stan pod płytki /płyty gk wodoodporne, stelaże grohe pod wc /, instalacja doprowadzająca dźwięk do wellness i do łazienek, instalacja monitoringu osób kąpiących się w basenie (nadzór nad dziećmi), instalacja elektryczna. Willa ma pozwolenie na użytkowanie. Podpisane są umowy na dostawy mediów: energii, gazu i wody. Kupujący zwolniony z wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Oferta 0%. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (010-2901)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 21

Tel. +48 794 238 523

e-mail: r.bigaj@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00