Domy na sprzedaż

150-522-1Do sprzedaży luksusowy dom z 1995 roku o powierzchni 198 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 200 m2, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 1 400 000 zł. Dom bardzo komfortowy w otoczeniu spokoju i zieleni, a jednocześnie bardzo dobrze zlokalizowany. Nieruchomość położona na obszarze, oznaczonym w planach zagospodarowania przestrzennego jako tereny mieszkalno-usługowe. Pełna infrastruktura. Dom częściowo podpiwniczony. Dom ocieplony, o przestronnych wnętrzach.

Rozkład pokoi na wszystkich trzech kondygnacjach:

– 7 pokoi

– 3 łazienki

– kuchnia

– 3 tarasy

– balkon.

W bryle budynku garaż na 2 samochody. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1200 m2 z możliwością prowadzenia działalności usługowej. Dom zbudowany w technologii tradycyjnej, funkcjonalnie zaprojektowany, w bardzo dobrym stanie technicznym. Działka ogrodzona, bardzo dobrze zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami i studnią głębinową. Na działce oprócz domu mieszkalnego, znajduje się budynek gospodarczy o pow. 70 m2 oraz funkcjonujący sklep o powierzchni 32 m2. Nieruchomość nadaje się do przejęcia od zaraz. Może pełnić funkcję domu wielorodzinnego, siedziby firmy bądź obiektu handlowo-usługowego. Obok bardzo dogodnej lokalizacji, silnym atutem domu jest funkcjonalny układ pomieszczeń. Budynek ciepły, suchy, słoneczny, dach budynku wielospadowy pokryty dachówką, tynk szlachetny wysokiej jakości, okna drewniane. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Na podłogach parkiet dębowy i kafle wysokiej jakości. W kuchni meble w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Budynek: ciepły, suchy, trzykondygnacyjny. Elewacja: tynk szlachetny. Dach: pokryty dachówką ceramiczną. Ogrzewanie: piec gazowy dwu funkcyjny. Okna: drewniane. Parapety: ceramiczne. Schody wewnętrzne: drewniane dębowe. Podłogi: kafle, parkiet dębowy. Kuchnia: z meblami drewnianymi na wymiar i sprzętem AGD. Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Nieruchomość może pełnić funkcje domu wielorodzinnego oraz mieszkalnego z możliwością prowadzenia usług. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-522)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 786 42 40

Tel. +48 696 436 549

e-mail: m.pakula@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00