Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży we WrocławiuDom do sprzedaży o powierzchni 360 m2 (6 pokoi, 3 kondygnacje) z 2014 roku w zabudowie rezydencjalnej posadowiony na działce o powierzchni 2 484 m2, we Wrocławiu za cenę 1 478 000 zł. Dom przeznaczony dla osób, które szukają ciszy i lubią podziwiać piękne widoki przy porannej kawie. To idealny dom dla osób z pasją, kochających góry, ekologię i zdrowy tryb życia. Doskonałe miejsce do zaadoptowania na pensjonat, bądź niewielki hotel.

Unikatowy dom na sprzedaż wybudowany z bali oraz wykończony z kamienia oraz drewna. Dom wybudowany w nowoczesnym procesie produkcji z najlepszych materiałów o niezwykłej trwałości. Wnętrze budynku oferuje zdrowy klimat oraz wyróżniającą się estetykę i ekskluzywne wykończenia. Domy wybudowane w tej technologii charakteryzuje długa żywotność, energooszczędność oraz niezwykła elegancja.

Rozkład pokoi:
PODPIWNICZENIE domu:
– kuchnia
– kotłownia
– pomieszczenie
– garaż
PARTER domu:
– przedpokój
– kuchnia
– salon
– taras
– łazienka
– mały pokój
PIĘTRO domu:
– łazienka
– 4 pokoje
– balkon
STRYCH domu

Na działce domu znajduje się piękna, duża, drewniana altana wyposażona w meble ogrodowe oraz wymurowany grill. Od strony północnej stylowa drewniana studnia oraz kaplica. W obrębie nieruchomości znajduje się również nowoczesna ekologiczna przydomowa oczyszczalnia. Całość ogrodzona stylowym drewnianym płotem. Oferujemy również pomoc przy finansowaniu zakupu domu, dobierając bezpłatnie najbardziej korzystne warunki kredytowe na rynku. Współpracujemy z ponad 25 największymi bankami hipotecznymi na polskim rynku. Oferujemy również szeroki wachlarz ubezpieczeń. Zapraszamy do obejrzenia i nabycia domu. (155-29)

Kontakt:
e-mail: e.mielczarek@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 783 822 285

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00