Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu na sprzedaż we WrocławiuDom do sprzedaży o powierzchni 740 m2 z 2009 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na zadbanej oraz zagospodarowanej działce o powierzchni 3 600 m2, we Wrocławiu, w dzielnicy Oporów za cenę 6 500 000 zł. Dom w stylu rezydencji dla najbardziej wymagających klientów, właścicieli firm, kadry managerskiej oraz przedstawicieli wolnych zawodów (m.in. lekarze, prawnicy, biznesmeni, notariusze), którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do centrum Wrocławia, autostrady A4, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Dom w znakomitej lokalizacji, która łączy niewielką odległość od centrum z zaciszem zielonej okolicy. Dom w bardzo wysokim standardzie – niebanalne wnętrza, wysokiej jakości materiały, najlepsze rozwiązania techniczne, wysoka jakość. Dom wyjątkowo elegancki, przestronny, trzypoziomowy urządzony pod okiem uznanego architekta wnętrz. Dom w wysokim standardzie, podłogi i schody wykonane z granitu. Barierki ręcznie kute. Meble wykonane na zamówienie.

Dom na sprzedaż z możliwością dokupienia niezależnej części socjalnej o powierzchni 800 m2 i wysokości 7 m. Pomieszczenia te mogą być wykorzystane jako magazyny, hale produkcyjne lub sale bankietowe z zapleczem socjalnym. Cena do negocjacji. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Dom ogrodzony od frontu murem granitowym z elementami metalowymi ręcznie kutymi, od tyłu mur z granitu o wysokości 2,5 m. Bezpieczeństwa mieszkańców domu strzeże nowoczesny, całodobowy monitoring.

Rozkład pokoi:
na POZIOMIE 0:
– hol
– pomieszczenie gospodarcze
– garderoba
– część wypoczynkowa
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– łazienka z wc
– spiżarka
na POZIOMIE 1:
– hall
– salon
– 2 balkony
– jadalnia
– kuchnia
– biblioteka
– łazienka
na POZIOMIE 2:
– sypialnia
– balkon
– 2 sypialnie
– pokój łazienkowy
– gabinet

Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. (156-4046)

Kontakt:
Tel. +48 530 150 015
g.szozda@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00