Domy na sprzedaż

098-343-1Do sprzedaży pół przedwojennej wili o powierzchni 72,46 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowione na działce o powierzchni 1 070 m2, w Zgorzelcu (woj. dolnośląskie) za cenę 299 000 zł. Dom z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz garażem. Do domu przynależy ogród. Wnętrze zachowało niepowtarzalny klimat przedwojennego apartamentu, jest przestronne z oknami na wszystkie strony świata. Zlokalizowane na pierwszym piętrze i jest osobne wejście do domu,bezpośrednio z poziomu zero.

Rozkład pomieszczeń:

I PIĘTRO:

salon

– 2 sypialnie

– balkon

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– holl.

Powierzchnia użytkowa mieszkania 72,46 m kw,wejście klatką schodową bezpośrednio na piętro a z przedpokoju wejście na strych. Mieszkanie posiada ogromny potencjał do własnej aranżacji z możliwością wykonania mieszkania dwupoziomowego z uwagi na możliwość adaptacji strychu na cele mieszkaniowe. Do mieszkania przynależy piwnica. Na posesji wybudowany jest garaż wolno stojący na samochód osobowy. W skład nieruchomości wchodzi część ogrodu (fizyczny podział) wraz z drzewami i krzewami owocowymi oraz miejscem na uprawę własnych warzyw i kwiatów.

Głównym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja (zielone centrum miasta) w pobliżu przedszkole,szkoły,sklepy np. Kaufland,szpital itp. Cena ofertowa tej nieruchomości 299000 PLN do negocjacji, serdecznie zapraszam. Więcej szczegółowych informacji w Biurze WGN. Klientom zapewniamy pełną obsługę i bezpłatną pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właściciela i nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów art. 66 i następnych K.C., mają jedynie charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (098-343)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 77 50 451

Tel. +48 503 631 350

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00