Domy na sprzedaż

front domu do sprzedaży w WieluniuDom do sprzedaży o powierzchni 275 m2 (6 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie willowej posadowiony na działce o powierzchni 1 022 m2, w okolicy Wielunia (woj. łódzkie) za cenę 513 000 zł. Dom w pełni wyposażony i przygotowany do zamieszkania przez nowego właściciela. Cena do rozsądnej negocjacji. Dom o niecodziennej, ciekawej architekturze, zbudowany według indywidualnego projektu. Dom dla znawcy albo konesera. Dom zaprojektowany zgodnie z zasadami Feng Shui oraz w oparciu o badania radiestezyjne. Działka zagospodarowana w sposób przemyślany, z wieloma nasadzeniami, w harmonii z otoczeniem.

Dom w znakomitej lokalizacji – dom znajduje się na przedmieściach, ok. 1,5 km od centrum, co daje gwarancję czystego powietrza i braku zanieczyszczeń środowiska.
Dom składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER domu: wejście typu arkadowego + wiatrołap + kotłownia + garaż + pomieszczenie warsztatowe + komunikacja + hall + kuchnia + spiżarnia + łazienka z wc + salon z kominkiem + taras z arkadą + taras gospodarczy
PIĘTRO domu: hall + 4 pokoje + garderoba + gabinet + łazienka z wc + garderoba samodzielna + siłownia/suszarnia
STRYCH domu

Dom ogrzewany jest piecem węglowym co, dwufunkcyjnym piecem gazowym oraz kominkiem. Media; kanalizacja miejska, woda miejska, prąd (licznik dwutaryfowy siła) telefon stacjonarny, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, domofon, instalacja alarmowa, filtry wody. Serdecznie zapraszam do obejrzenia domu. (045-588)

Kontakt:
Tel. +48 43 881 00 95
Tel. +48 609 670 627

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00