Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia widok od strony ogrodu na dom do sprzedaży w okolicy ŻaganiaDom do sprzedaży o powierzchni 147 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) z 1987 roku w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 1 250 m2, w w okolicy Żagania (woj. lubuskie) za cenę 220 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Wyłącznie w WGN.

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
PIWNICA:
– 2 korytarze
– pokój
– suszarnia
– spiżarnia
– kotłownia
PARTER:
– kuchnia
– salon
– balkon
– wc
PIĘTRO:
– duży pokój
– balkon
– 2 małe pokoje
– łazienka

Dom w dobrym standardzie, nie wymagający od przyszłych właścicieli ponoszenia dodatkowych kosztów przed wprowadzeniem się. Atrakcyjna, cicha i spokojna lokalizacja – dom znajduje się na początku wsi, blisko lasu.

Dom wraz z przynależnym do niego 2-stanowiskowym garaż oraz warsztatem/pomieszczeniem gospodarczym. Wokół domu zadbany trawnik, z przodu piękny ogród z tyłu za budynkiem sad z drzewami owocowymi. Ogrodzenie od frontu metalowe, reszta z paneli z siatki. Dom doskonale nadaje się dla osób, które szukają ciszy i spokoju. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN SZPROTAWA ul 1 Armii 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1006)

Kontakt:
e-mail: z.romanowski@wgn.pl
Tel. +48 533 306 812

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00