Domy na sprzedaż

na zdjęciu front willi do sprzedaży w okolicy WrocławiaDom do sprzedaży o powierzchni 180 m2 (5 pokoi, 2 kondygnacje) z 2008 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 000 m2, w okolicy Wrocławia za cenę 880 000 zł. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Dom niezwykle słoneczny, widny, jasny i zadbany. A na dodatek wyjątkowo przestronny. Wysoki standard – w domu na podłogach położone panele oraz kafle, natomiast schody, drzwi oraz okna w drewnie. Dom ogrzewany gazowo, na parterze oraz w łazienkach ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo kominek z systemem rozprowadzania ciepła na cały dom.

Bezpieczeństwo i spokojny sen domownikom gwarantują zewnętrzne, antywłamaniowe rolety.
Rozkład pokoi:
na PARTERZE domu znajdują się: wiatrołap + hol + kotłownia + kuchnia + część jadalniana + salon + wc
na PIĘTRZE domu znajdują się: 3 pokoje + sypialnia + 2 łazienki

Atrakcyjna lokalizacja – dom położony jest na nowym osiedlu, wśród domów jednorodzinnych. Spokojna, cicha okolica, dużo zieleni. Blisko do sklepów. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15612)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00