Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicy WieluniaDom do sprzedaży za 580 000 zł w okolicy Wielunia (woj. łódzkie). Dom liczy 282,40 metra kwadratowego powierzchni, działka – 1 082 metra kwadratowego. 6 pokoi. Dom parterowy z użytkowym poddaszem. 2 kondygnacje. Rok budowy – 2007.

Dom w wysokim standardzie wybudowany i wykończone z materiałów najlepszego gatunku. Dom o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń:
PARTER: salon + aneks kuchenny + 2 pokoje + spiżarnia + łazienka z wc + pralnia +przedpokój + wiatrołap +komunikacja
PODDASZE: 3 pokoje + bawialnia + łazienka + przedpokój + komunikacja.

Dom wraz z garażem na jeden samochód bezpośrednio w bryle. Brama garażowa sterowana pilotem. Dom posiada przepiękny, rozległy taras widokowy. Działka ogrodzona z trzech stron nasadzeniami ozdobnymi. Z tyłu działki znajduje się również budynek gospodarczy. Wnętrze domu bardzo estetycznie wykonane, głównie dzięki oryginalnemu oświetleniu. Dom posiada centralny odkurzacz. Dom do sprzedaży wraz z umeblowaniem (z wyłączeniem mebli ogrodowych oraz TV w salonie).

Atrakcyjna, lokalizacja – dom mieści się w cichej, spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Dom godny polecenia. Gorąco polecam. W razie potrzeby przygotujemy ofertę z kilkunastu banków hipotecznych oraz pomożemy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży i przekazania domu. Informacje dotyczące domu zawarte na stronie internetowej sporządzane są na podstawie oględzin domu oraz informacji otrzymanych od właściciela, może podlegać weryfikacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (096-1029)

Kontakt:
Tel. +48 790 759 999

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00