Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicach RawiczaDom na sprzedaż o powierzchni 230 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 4 000 m2 w okolicach Rawicza za cenę 390 000 zł. Dom przeszedł kapitalny remont. Z oryginalnego budynku pozostała tylko przedwojenna, palona cegła, belki podłogowe i belki więźby dachowej. W wyniku czego mamy nową elewację, dach, okna z roletami, parapety, ocieplenie, posadzki, podłogi, płytki, panele, tynki, sufity, drzwi, instalacja C.O., kominek. Nowa cała instalacja elektryczna, wodna i kanalizacyjna, przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Dom posiada piękny ganek, duży taras w płytkach oraz plac zabaw. Dom wybudowany i wykończony wyłącznie z najlepszych gatunkowo materiałów. Dom wraz z budynkiem gospodarczym, którym można zaadaptować na warsztat lub garaż. Zdjęcia z przebiegu prac remontowych do wglądu. Polecam.

Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą domu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. (146-1114)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 663 774 792

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00