Domy na sprzedaż

130-1388-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 178 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 758 m2, w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (woj. lubuskie), w miejscowości Skwierzyna za cenę 415 000 zł. Do dyspozycji ładnie zaaranżowane wnętrze składające się z trzech poziomów.

PATER NIŻSZY:

– kuchnia

– pokój

– kotłownia

– pomieszczenie na opał

– pomieszczenia gospodarcze

– łazienka

PARTER WYŻSZY:

– weranda

– przedpokój

salon

– kuchnia

– skrytka na przetwory

– łazienka z wc

PIĘTRO:

– 3 sypialnie

– łazienka z wc

– przedpokój.

Olbrzymim walorem jest dobrze zaprojektowana komunikacja miedzy poszczególnymi kondygnacjami. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 178 m2. Budynek wybudowany w latach 80-ątych . Budynek ocieplony z zewnątrz, położona struktura .Obszerny taras .Wewnątrz ściany szpachlowane pokryte farbami .Na podłogach w zależności od przeznaczenia pomieszczeń parkiet i terakota . Stolarka okienna z PCV, drzwiowa drewniana. Ogrzewanie własne na pieca węglowego. Woda z węzła miejskiego. Ze względu na dużą ilość pomieszczeń dom może być przeznaczony dla dużej rodziny. ładnie utrzymane wnętrze domu otoczenie świadczy o staranności właściciela. Bez nakładów finansowych można zamieszkać od razu. Na działce budynek gospodarczy powierzchni 36m2. Dla osób chcących odpoczywać w mieście a zarazem z dala od jego zgiełku jest to idealne miejsce. Właściciel pozostawia wyposażenie mieszkania wraz meblami, sprzętem agd, sprzętem gospodarczym.. Sama lokalizacja nieruchomości bardzo atrakcyjna . Po drugiej stronie wyłożonej kostka brukową ulicy ,nieduży las. Naprawdę warto zainteresować się ta ofertą. Przez wiele lat w nieruchomości była prowadzona działalność gospodarcza polegająca na skupie runa leśnego .W każdej chwili można przywrócić działalność. Możesz pracować i mieszkać w jednym miejscu. Stan prawny bez zastrzeżeń .Założona księga wieczysta. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny ,została sporządzona na podstawie uzyskanych danych. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN -Kredyty zapewnia pełną ,profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Dodatkowe informacje w biurze. Zapraszam na prezentację w ustalonym terminie. (130-1388)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 511 709 037

e-mail: jacko@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00