Domy na sprzedaż

048-3545-1Atrakcyjny i niedrogi dom o powierzchni 200 m2 z lat 70-tych w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 550 m2, w okolicach Chrzanowa (woj. małopolskie), w miejscowości Zgórze w cenie 349 000 zł. Nieruchomość dwukondygnacyjna, gdzie parter jest przeznaczony na prowadzenie działalności gospodarczej (dotychczas wynajmowany jako dobrze prosperujący sklep spożywczy), piętro natomiast przeznaczone na funkcje mieszkalne. Budynek wybudowany z cegły, dach dwuspadowy kryty eternitem, usytuowany na działce z nachyleniem w kierunku południowym z dostępem do dwóch dróg. Parter (sklep) ok 100 m2: bezpośredni dostęp do drogi głównej, istnieje możliwość dalszego wynajmu dla obecnie prosperującego sklepu spożywczego lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej jak i zaadaptowania dolnej kondygnacji na funkcje mieszkalne. Wszystkie media. WGN jest wyłącznym partnerem sprzedaży. Piętro (mieszkalne): Oddzielne wejście od strony ogrodu, dojazd drogą boczną. Możliwość zamieszkania w obecnym stanie nieruchomości.

Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– balkon

– kuchnia

– łazienka z wc

– pomieszczenie gospodarcze

Ogrzewanie centralne gazowe z pieca dwufunkcyjnego, dodatkowo ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepła na pokoje. Na podłogach gres oraz panele. Okna PCV. Oferta atrakcyjna szczególnie dla rodzin z dziećmi, ze względu na charakterystykę mniejszych miejscowości, gdzie się wszyscy znają i jest dostęp do wszystkich potrzebnych instytucji tj. Zespół Szkół, przychodni

lekarskiej, Kościół oraz komunikację miejską. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości. Cena podlega negocjacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-3545)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 32 622 72 03

Tel. +48 728 654 984

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00