Domy na sprzedaż

front domu w okolicy Bolesławca  na sprzedażDom do sprzedaży o powierzchni 133,90 m2 (4 pokoje, 1 kondygnacja) z 2012 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 960 m2, w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie) za cenę 399 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– pokój
– hol
– pomieszczenie gospodarcze
– toaleta
– przedsionek
– garaż
na PODDASZU znajdują się:
– 3 pokoje
– łazienka
– przedpokój

Jednym z głównych atutów domu jest jego znakomita lokalizacja oraz bardzo dobra komunikacja z Bolesławcem. Dom w stanie deweloperskim. Dom bardzo słoneczny i ekonomiczny w utrzymaniu. Wysoki standard wykończenia – tylko najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe zostały użyte przy budowie domu. Dom wyposażony w następujące instalacje: elektryczna, wodna, gazowa i kanalizacyjna. W całym domu zainstalowane jest również energooszczędne ogrzewanie podłogowe z pieca gazowego. Dom z garażem w bryle i bramą na pilota, połączony również wejściem przez pomieszczenie gospodarcze. W cenie domu rolety antywłamaniowe sterowane pilotem, kontakty i wtyczki, ogrodzenie posesji, wybrukowany podjazd, tarasy i dojście do budynku. Dom po wszystkich odbiorach nadzoru budowlanego, z nadanym numerem porządkowym. Spokojna i cicha okolica. Zapraszam na prezentacje domu.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego domu oraz innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-7691)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl
Tel. +48 75 732 6115
Tel. +48 533 277 426

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00