Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia tył domu na sprzedaż w Bielski BiałejNa sprzedaż luksusowy dom o powierzchni 273 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 050 m2, w okolicach Bielska Białej (woj. śląskie) za cenę 1 650 000 zł. Dom o wysokim standardzie w nowoczesnej architekturze. Dom z systemem inteligentnym Fibaro. Z całym wyposażeniem. Budynek jednopiętrowy z ogrodem zimowym wielkości 55 m2 i garażem na dwa samochody 38 m2. Posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce. Nieruchomość wykonana z cegły Wieneberger 44 cm,kryta dachówką Brass, tynkowana z zewnątrz i wewnątrz tynkiem cieplnym. Wysokiej jakości okna z roletami zewnętrznymi.

Rozmieszczenie pokoi:

PARTER:

– wiatrołap

– hol

salon/kino domowe

– kuchnia

– jadalnia

– taras

– 2 pokoje

– łazienka z sauną parową

– pralnia.

PIĘTRO:

– sypialnia

– łazienka

– garderoba

– pokój dziecinny

– taras.

W całym domu wysokiej jakości kafle sprowadzane na zamówienie z Włoch i Hiszpanii. Szklane drzwi, stolarka z klamkami firmy Porsche. Różnorodne oświetlenie domu wewnątrz i na zewnątrz. Wentylacja mechaniczna, centralny odkurzacz. Media; prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ogrzewanie gazowe podłogowe plus kominki. Przepiękne widoki na góry. Dojazd drogą prywatną wybrukowaną. Gorąco polecamy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART. 66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianom. (063-24440)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 691 951 931

e-mail: katowice03@wgn.pl

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00