Domy na sprzedaż

130-1718-14Do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 131,76 m2 w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 558 m2, w okolicach Zielonej Góry, w miejscowości Nowa Wieś (woj. wielkopolskie) za cenę 275 000 zł. Okazja zakupu. W ofercie na sprzedaż połowa domu składającego się z dwóch niezależnych mieszkań. Nieruchomość posadowiona w miejscowości Nowa Wieś-Zamek w okolicach Zbąszynia nad jeziorem Błędno. W skład Nieruchomości wchodzi pół budynku w zabudowie bliźniaczej w którym zlokalizowane są dwa nie zależne lokale mieszkalne.

Rozkład pokoi:

PARTER:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienki

– przedpokój

– przedsionek

– pokój

PIĘTRO:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– wc

– przedpokój

pomieszczenie gospodarcze

Do dyspozycji kupującego spore poddasze gdzie dodatkowo można zaaranżować kolejne dwa pokoje oraz pomieszczenia w piwnicy o powierzchni całkowitej 64 m2. Budynek posadowiony na działce o pow. 558 m2. Niezależny wjazd na posesję na której oprócz budynku mieszkalnego znajduje się budynek gospodarczy, dwa pomieszczenia gospodarcze i garaż. Parter budynku do częściowego remontu ,piętro w trakcie remontu. Zarówno na parterze jak i na piętrze zainstalowane nowe okna. Pokrycie dachu oraz więźba dachowa po całkowitej wymianie Ogrzewanie CO własny piec węglowy, woda z wodociągu wiejskiego ,zasilanie energetyczne trójfazowe, łącze telefoniczne. Niewątpliwym walorem jest położenie nieruchomości. Budynek bezpośrednio sąsiaduje z kompleksem zespołu pałacowego z drugiej połowy XIX wieku. Zespół odremontowany, parki zadbane. Ponadto znajdujące się nie opodal jezioro stanowi dodatkową atrakcję turystyczną i krajobrazową. Dojazd do Nieruchomości drogą asfaltową, około 15 min do centrum Zbąszynia. Dojazd do Zbąszynka ,na lotnisko do Babimostu jak i również na autostradę A2 w Nowym Tomyślu. Nowa Wieś -Zamek sąsiaduje prawie bezpośrednio z Nowa Wsią Zbąską oraz dalej z miejscowością Nądnia. Oferta dla osób które chcą spędzać czas w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Oferta też dedykowana dla dwóch niezależnych rodzin lub rodziny wielodzietnej. Pełna własność z założoną księgą wieczystą. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty zapewnia również pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Cena ofertowa do negocjacji. Zapraszam na prezentację w ustalonym wcześniej terminie. (130-1718)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 511 709 037

e-mail: jacko@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00