Domy na sprzedaż

010-2527-11Na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni 197 m2 z 2006 roku w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 550 m2, w okolicach Wrocławia, w miejscowości Pruszowice za cenę 880 000 zł. Dom w pięknej lokalizacji kameralnego i ekskluzywnego osiedla położonego w lesie Zakrzowskim (bezpośrednie sąsiedztwo starodrzewia dębowego, oraz jezior). Całe osiedle liczy 29 domów, utrzymanych w tym samym stylu. Dom w doskonałym stanie, komfortowo zaaranżowany. Wybudowany z keramzytu (ekologiczny materiał o bardzo dobrej izolacji termicznej) oraz kryty dachówką ceramiczną karpiówką. Stolarka okienna została wykonana z drewna egzotycznego, a okna na parterze wyposażone w zewnętrzne rolety częściowo sterowane elektrycznie. Do dyspozycji dwie kondygnacje o łącznej powierzchni użytkowej 192,7 m2, w tym garaż 22,3m2.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

– hol

salon

– kuchnia

– gabinet

– wc

– pomieszczenie gospodarcze

PIĘTRO:

– 3 sypialnie

– łazienka

– hol

– balkon.

Dodatkowo 40 m2 poddasza z możliwością adaptacji (powierzchnia nie wliczona do metrażu domu). Do domu przylega piękny, wypielęgnowany ogród z unikatowymi nasadzeniami oraz ścieżkami wybrukowanymi kostką granitową . Ogród wyposażony jest w system podlewania oraz nastrojowe oświetlenie. Brama garażowa oraz wjazdowa na posesję jest sterowana elektronicznie. Dom skanalizowany, podłączony do miejskiej sieci gazowej. Średni koszt ogrzewania w miesiącach letnich: 150 zł/m-c, zimowych: 700 zł/m-c. Forma własności: własność. Lokalizacja. 2 km od autostradowej obwodnicy Wrocławia umożliwia doskonały i szybki dojazd do centrum miasta. Osiedle izolowane jest od obwodnicy 2km pasem gęstego lasu. Miejscowość położona jest bezpośrednio przy północno-wschodniej granicy Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnic Pawłowice i Zakrzów, co pozwala na szybki dojazd do północnej części Wrocławia.

Serdecznie polecam. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (010-2527)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 05

Tel. +48 732 842 237

e-mail: l.pieniak@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00