Domy na sprzedaż

155-125-1Do sprzedaży piękny dom o powierzchni 306,48 m2 z 1973 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 300 m2, w okolicach Wrocławia, w miejscowości Oława (woj. dolnośląskie) za cenę 549 000 zł. Dom z dwoma garażami, przy drodze krajowej 94 na trasie Wrocław – Opole. Dom usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości znajdującej się zaledwie 4 km od centrum Oławy. Część domu wybudowana w 1973 roku z cegły, następnie w 1992 została rozbudowana. Działka jest niezabudowana, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, w tym momencie pełniąca funkcję sadu. Nieruchomość składa się z trzech samodzielnie funkcjonujących mieszkań, idealne miejsce dla rodziny wielopokoleniowej, bądź dla odrębnych rodzin. Dom może być również przedmiotem inwestycji, np. pod wynajem dla pracowników firm prosperujących w pobliżu.

Rozkład pomieszczeń:

MIESZKANIE 1:

Poziom 0:

– spiżarka

– zsyp na węgiel

– łazienka

Poziom 1:

– ganek

– łazienka z wc

– kuchnia

– pokój

Poziom 2:

– 3 sypialnie

– gabinet

– taras

MIESZKANIE 2:

Poziom 0:

– przedpokój

– kuchnia

– pokój

– łazienka

– sypialni

– spiżarnia

MIESZKANIE 3:

Poziom 0:

– ganek

– przedpokój

– łazienka

salon

– jadalnia

– kuchnia

Poziom 1:

– sypialnia

– gabinet

– taras

Według własnych potrzeb można połączyć wszystkie trzy mieszkania w spójną całość, bądź pozostawić jako samodzielnie funkcjonujące. Godzikowice to przedmieście Oławy, w którym można naprawić samochód- jest warsztat samochodowy, zabawić się w towarzystwie przyjaciół w kręgielni, zrobić zakupy w sklepie, czy spędzić popołudnie przy lampce wina w restauracji Słoneczko. Nieruchomość położona w odległości (szybki i dogodny dojazd): 4 km do centrum Oławy, 11 km do węzła komunikacyjnego A4 (Brzezimierz), 12 km do centrum Brzegu, 26 km do centrum Strzelina, 30 km do centrum Wrocławia. Przy konieczności finansowania zakupu nieruchomości kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Zachęcam do obejrzenia nieruchomości. (155-125)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 607 530 633

e-mail: k.domanska@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00