Domy na sprzedaż

173-23-1Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 720 m2 z 1996 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 700 m2, w okolicy Warszawy, w miejscowości Wyszków (woj. mazowieckie) za cenę 1 645 000 zł. Dom położony na osiedlu domów jednorodzinnych w przepięknej okolicy. Dom może służyć jako budynek usługowo-mieszkalny ze względu na swoją powierzchnię ( 720 m2 100 m2 poddasze użytkowe), jak również rozwiązania architektoniczne. Rok budowy 1996. Dom wybudowany i wykończony materiałami najwyższej jakości, które nie odbiegają od dzisiejszych standardów. Okna plastikowe, na parterze antywłamaniowe P4. Dom posiada instalację alarmową.

Rozkład pokoi:

W piwnicy znajdują się: spiżarnia + sauna + 3 duże pomieszczenia

Na parterze znajdują się: hol + kuchnia + salon + 2 pokoje + balkon + gabinet + korytarza + łazienka + wc.

Na piętrze znajdują się: korytarz + 5 pokoi + balkon + 1 pokój + taras + 2 duże garderoby + pralnia + łazienka + wc.

Poddasze użytkowe (100 m2) do zagospodarowania, 4 okna połaciowe. W piwnicy znajduję się studnia głębinowa oraz dodatkowe miejsce garażowe. Kuchnia, salon – ogrzewanie podłogowe, podłoga marmurowa. Willa znajduję się w ekskluzywnej dzielnicy Wyszkowa, 50 km od Warszawy z dogodnym dojazdem drogą szybkiego ruchu. W bliskiej odległości znajduje się apteka, kościół, zespół szkół, poczta, sklepy, restauracje. Idealne miejsce na wypoczynek i spacery po cichej spokojnej okolicy, niedaleko przepływa Bug. Duży, przestronny, z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi dom nadaje się do zamieszkania dla dużej rodziny. Warunki zagospodarowania przestrzennego dają możliwość przeznaczenia domu na pensjonat, dom dziecka, dom spokojnej starości, centrum konferencyjne itp. Zapewniam obsługę notarialną, oraz oferuję pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, rozbudowę lub remont. Zapraszam do oglądania i polecam. W razie pytań dotyczących nieruchomości, kredytu proszę o kontakt. Informacje o nieruchomości zostały przygotowane na podstawie oświadczeń i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter informacyjny i mogą ulegać aktualizacji. (173-23)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 602 819 711

Tel. +48 662 033 037

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00