Domy na sprzedaż

130-947-2Do sprzedaży przytulny dom o powierzchni 76,76 m2 z 1964 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 140 m2, w miejscowości Łośno, w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego w cenie 250 000 zł. Łośno to wieś położona 13 km od Gorzowa Wielkopolskiego przy lokalnej trasie do Barlinka, w śródleśnej enklawie Puszczy Gorzowskiej, w otulinie Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. Przez tą miejscowość prowadzi znany szlak rowerowy, dojazd do miasta drogą asfaltowa. Pod domem znajduję się przystanek PKS – średnio 4 autobusy na dzień. We wsi sklepy, świetlica dla dzieci, kościół z 1913r . Jeżeli chodzi o najmłodszych mieszkańców , Gmina zapewnia dojazd do szkoły, przedszkola do sąsiadującej miejscowości Kłodawa autobusem gminnym.

Dom został wybudowany w 1964, posiada ciekawą historię. Tamtejszy niesamowity klimat i spokój podpowiada że ta oferta nada się idealnie dla osób poszukujących właśnie takiej ostoi .

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

Cześć domu podpiwniczana – idealnie nada się pod centralne ogrzewanie , zwłaszcza że jest bezpośredni wsyp na opał do tego pomieszczenia. Również poddasze posiada niewykorzystany potencjał – który można z łatwością wykorzystać. Dom wyposażony jest w następujące media : woda z wodociągu, prąd , szambo o pojemności 8 000l – możliwość podłączenia do kanalizacji znajdującej się przy działce. Ogrzewanie piecowe , woda ciepła z Podkowy kuchennej. Do oferty przynależy piękny kawałek ogrodzonego terenu : 22 ary, oraz duży budynek gospodarczy w świetnej kondycji który pełni funkcję garażu, letniej kuchni oraz pomieszczenia na opał . W sąsiedztwie lasy, łąki. Zapraszam na Prezentację. Zapewniam gwarancję bezpieczeństwa Twojej transakcji. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty zapewnia również pełną ,profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Zapraszam na prezentację w ustalonym wcześniej terminie. (130-947)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 669 562 330

e-mail: kazus@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00