Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu na sprzedażDom na sprzedaż o powierzchni 450 m2 z 2006 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na dwóch działkach o powierzchni 1 958 m2, w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (woj. lubuskie) za cenę 749 000 zł. Obecnie dom spełnia rolę pensjonatu.

Rozkład pokoi wygląda następująco:
PARTER: salon + kuchnia + spiżarnia + jadalnia + hol + pomieszczenie gospodarcze + 3-pokojowe mieszkanie + 2 łazienki + garderoba
PÓŁPIĘTRO: pokój + łazienka + korytarz
PODDASZE: pokój + sypialnia + łazienka + hol + 2 pokoje + 2 łazienki

Zastosowane wysokiej klasy materiały budowlane oraz dobra jakość wykonania prac budowlanych. Gładkie malowane ściany, na podłogach płytki i panele, okna drewniane, łazienki wyłożone glazurą, w łazienkach wanny i kabiny prysznicowe, grzejniki panelowe. Nieruchomość wyposażona jest we wszystkie media: energia elektryczna, woda z wodociągu i kanalizacja. Centralne ogrzewanie olejowe, istnieje możliwość podłączenia się do instalacji gazowej.

Oferowana nieruchomość oprócz własnego zamieszkiwania w niezależnym mieszkaniu z powodzeniem może pełnić funkcje pensjonatu dla osób odwiedzających okolice. Właściciel z powodzeniem może wynająć nieruchomość pod tym kątem działalności. Nieruchomość z założoną księga wieczystą, wolna od jakichkolwiek obciążeń. Sugerowana cena transakcyjna do negocjacji

Niewątpliwą zaletą oferty jest lokalizacja – piękna, zabytkowa miejscowość turystyczna, położona nad dwoma jeziorami. Nazywana turystyczną Perłą Ziemi Lubuskiej z uwagi na otoczenie przepięknych lasów bukowych. Posiada cechy uzdrowiska, którego klimat działa pro zdrowotnie i witalizująco.

Szczególną atrakcją są dwa rozległe jeziora, znajdujące się w całości na terenie Łagowskiego Parku Krajobrazowego. Można oddawać się tutaj kąpielom, sportom i rozrywkom wodnym, a także spędzać czas nad wodą czy podczas spacerów w lesie. Dla miłośników dobrych kulinarnych smaków miejscowość oferuje również szeroką bazę gastronomiczną. Pierwsze udokumentowane wzmianki o miejscowości datuje się na rok 1299. Ten zaciszny zakątek posiada więc ponad 700-letnią, bogatą w wydarzenia historię.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny ,została sporządzona na podstawie uzyskanych danych. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN -Kredyty zapewnia pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszam na prezentację w ustalonym terminie. (130-1823)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 511 709 037
e-mail: jacko@wgn.pl

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00