Domy na sprzedaż

152-491-1Do sprzedaży komfortowy dom o powierzchni 138 m2 z 2014 roku, w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 000 m2, w okolicach Głogowa (woj. dolnośląskie) za cenę 519 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

– kuchnia

– jadalnia

salon

– spiżarnia

– łazienka

– taras

– pralnia

– garaż

– kotłownia.

PODDASZE:

– 3 pokoje

– łazienka

– garderoba.

Pięknie zadbana działka. W domu znajdziemy wszystko to, co jest synonimem komfortu i bezpieczeństwa. W oknach rolety (na dole elektryczne na górze ręczne), w oknach i drzwiach tarasowych moskitiery. Schody podświetlane z drewna bukowego. Cały parter ogrzewanie podłogowe. Własna oczyszczalnia ścieków. Woda gminna oraz dodatkowo własna studnia. Na działce gaz oraz kanalizacja gminna – możliwość podłączenia w każdej chwili. Ogrodzenie: częściowo betonowe, siatka oraz część w trakcie wykańczania. Dojazdy i ścieżki wykonane są z kostki granitowej. Dom ocieplony okna PCV, dach pokryty dachówka ceramiczną, ogrzewanie własne na ekogroszek. Dom wyposażony jest w alarm. Okolica spokojna, w pobliżu dominuje zabudowa jednorodzinna otoczona zielenią. Bardzo dobry dojazd do Głogowa (17 km) oraz pozostałych miejscowości – Polkowice, Gaworzyce, Lubin itp. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. (152-491)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 724 359 317

e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00