Domy na sprzedaż

015-5460-1Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 212,90 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na malowniczej działce o powierzchni 1 096 m2, w okolicach Gdańska, w miejscowości Pępowo (woj. pomorskie) za cenę 1 200 000 zł. Nieruchomość zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta, na Pojezierzu Kaszubskim. Luksusowy dom wykonany z materiałów najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych energooszczędnych technologii, zbudowany metodą tradycyjną.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

– wiatrołap

– kuchnia

– jadalnia

salon

– taras

– gabinet

– wc

PIĘTRO 1:

– 4 sypialnie

– 2 łazienki

– 3 garderoby

– balkon

– garderoba

Na podłogach w pokojach panele drewniane. Ściany cekolowane malowane na jasne, pastelowe kolory farbą Flugger. Podwieszane sufity. Drzwi wewnętrzne POL-SKONE. Wideodomofon. Odkurzacz centralny. Instalacja alarmowa. Parapety wewnętrzne marmur, aglomarmur, gres. Parapety zewnętrzne granitowe. Na balkonie balustrady kute. Rolety zewnętrzne. Elewacja z elementami sztukaterii. W domu zastosowano systemy inteligentne takie jak: radiowe systemy zarządzania całą instalacją, piloty dotykowe umożliwiające sterowanie alarmem, ogrzewaniem, oświetleniem oraz sprzętem AGD, czujniki ruchu, dymu, wycieku domu, mikro odbiorniki sterujące oświetleniem, bramą, roletami, bezprzewodowy termostat pokojowy, radiowa sonda temperatury zewnętrznej. W bryle budynku garaż 2-stanowiskowy. Z garażu przejście do pralni i kotłowni. Posesja w pełni zagospodarowana. Działka z nasadzeniami. Na posesji trawa. Serdecznie polecamy i zapraszamy do oglądania nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości.

Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194. (015-5460)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 732 6115

Tel. +48 796 090 901

e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00