Domy na sprzedaż

181-42-2Do sprzedaży piękny, luksusowy dom o powierzchni 200 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiona na działce o powierzchni 4 300 m2, w okolicach Częstochowy, w malowniczej miejscowości Stara Kuźnica (woj. śląskie) za cenę 650 000 zł. Dom w prowansalskim stylu.

Rozkład pokoi:

PARTER:

salon

– taras

– kuchnia

– gabinet

– spiżarnia

PIĘTRO 1:

– 3 pokoje

Parter wykończony drewnem i ceramicznymi płytkami w połączeniu z kaflową kuchnią daje poczucie smaku i najwyższej estetyki. Szerokie, drewniane schody prowadzą na pierwsze piętro. Pokoje umeblowane w eleganckim stylu, a drewniane sufitowe belki dodają całości wytworny i prowansalski klimat. Rezydencja położona jest na działce pełnej interesujących nasadzeń drzew takich jak: modrzew, sosna kanadyjska, daglezja, orzechy, cyprysy czy śliwy ozdobne. Nadto, na ogrodzonej,częściowo zalesionej, urokliwej działce znajduje się duży garaż, wędzarnia z grillem oraz altanka. Na działce jest indywidualna oczyszczalnia ścieków, a przede wszystkim co jest istotnym atutem tej nieruchomości zbudowana jest studnia artezyjska skąd czerpana jest krystaliczna woda jurajska z głębokości 300 m. Niezwykle ważna jest wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja oferowanej Państwu nieruchomości, z uwagi bezpośrednie sąsiedztwo lasu (50 m), a przede wszystkim Zalewu Porajskiego (400 m) z przepiękną wyspą pełną około 3000 tysięcy gatunków dzikich ptaków. Cena oferowanej nieruchomości podlega dużej negocjacji, nadto istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki budowlanej o powierzchni ponad 6000 m2 i szerokości 24m w niewysokiej cenie. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. (181-42)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 533 544 646

Tel. +48 602 431 680

e-mail: agmyz@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00