Domy na sprzedaż

155-127-1Do sprzedaży przytulny dom o powierzchni 160 m2 z 1970 roku w zabudowie wolnostojącej posadowiony na dział o powierzchni 956 m2, w ok. Wrocławia, w miejscowości Oława (woj. dolnośląskie) za cenę 349 000 zł. Działka częściowo zagospodarowana. Bardzo tani dom położony w spokojnej okolicy . Niedaleko do dworca PKP oraz sieci sklepów. W niewielkiej odległości znajduje się szkoła średnia, przedszkole oraz szereg instytucji usługowych. Z uwagi na posiadanie dwóch dużych garaży. Jeden wolno stojący, drugi wbudowany w bryłę domu można uzyskać dodatkowy pokój adaptując przestrzeń z wbudowanego garażu. Na zabiegu można uzyskać dodatkową przestrzeń mieszkalną ok. 30 m2.

Jedną z największych zalet tej oferty jest przepiękny ogród za domem z posadzonymi drzewami owocowymi.

Cisza i spokój pozwolą odpocząć przy filiżance kawy po długim dniu pracy. Jest tam też sporo możliwości aranżacyjnych dla osób lubiących projektować własną zieleń. Można też pozostawić ogród w obecnym stanie zachowując sad dbając jedynie o przycięcie trawy i miejsce wypoczynku. Dom przystosowany był pierwotnie do prowadzenia działalności usługowej. Stąd dół domu można wykorzystać do kontynuacji nieuciążliwej działalności lub wyremontować uzyskując powierzchnie mieszkalną. Dom ze sporym potencjałem o zdrowej bryle zbudowanej z cegieł. Góra domu po odświeżeniu nadaje się do zamieszkania. Dół wymaga przystosowania do potrzeb mieszkalnych lub usługowych w zależności od potrzeb. W domu rozprowadzone jest centralne ogrzewanie zasilane nowoczesnym piecem na ekogroszek. Zapraszam do obejrzenia. Przy konieczności finansowania zakupu nieruchomości kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-127)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel.+48 603 917 338

e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00