Domy na sprzedaż

150-362-1Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 170 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 3 160 m2, w ok. Wrocławia, w miejscowości Żerniki Wrocławskie za cenę 510 000 zł. Dom w bezpośrednim otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie bardzo dobrze zlokalizowany – szybki dojazd do centrum Wrocławia oraz dogodne połączenie z A4 i trasami wylotowymi. Dom na pięknie zagospodarowanej działce, z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów zachowujących klimat miejsca. Posiadłość położona przy drodze utwardzonej. Oferta idealna dla osób poszukujących niezwykłego klimatu. Dom bardzo solidny i zadbany, w bardzo dobrym stanie technicznym, całkowicie wyremontowany. Nowa konstrukcja oraz pokrycie dachu, nowe stropy, wymienione podłogi, nowe okna PCV, nowa zabudowa kuchenna.

Rozkład pomieszczeń:

Na parterze znajdują się:

– kuchnia

– jadalnia

salon

– sypialnia

– przedpokój

– łazienka

Na poddaszu znajdują się:

– sypialnia

salon

– antresola.

Na poddasze prowadzą zachowane i wyjątkowo dobrze utrzymane schody dębowe. Dom zbudowany z cegły, suchy, docieplony. Lokalizacja i potencjał nieruchomości godny polecenia, oferta szczególnie atrakcyjna dla osób ceniących ciszę i wygodę w połączeniu z bliskością i szybkim dojazdem do aglomeracji miejskiej. Ogrzewanie: gazowe. Media: prąd, gaz, woda, Internet, telefon. Okna: PCV. Podłogi: kafle, deska podłogowa, wykładzina. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-362)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 786 42 40

Tel. +48 696 436 549

e-mail: m.pakula@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00