Domy na sprzedaż

152-539-1Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 571 m2 z 2009 roku w zabudowie wolno stojącej położony na 14-arowej działce, w ok. Warszawy, nad jeziorem za cenę 2 900 000 zł. 8 pokoi. Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż dom posadowiony na dużej działce, od zachodu granica działki biegnie wzdłuż małego cieku wodnego, za którym rozciąga się piękny stary las. Za lasem jest Zalew Zegrzyński. Działka ma nieprzeciętne walory widokowe, a dzięki usytuowaniu na skarpie możliwe było takie usadowienie budynku, że ze wszystkich kondygnacji (łącznie z piwnicą) jest widok na las.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:

W piwnicy znajduje się: 2 pokoje + pomieszczenie gospodarcze + łazienka

Na patrze znajduje się: salon + taras + aneks kominkowy + kuchnia + jadalnia + pokój + łazienka + spiżarnia + korytarz + garaż na 2 samochody

Na poddaszu znajduje się: łazienka + 3 sypialnie

Nad garażem znajduje się pomieszczenie o powierzchni 20,73 m2, do którego jest wejście schodami bezpośrednio z garażu. Pod garażem znajduje się pomieszczenie gospodarcze- 41,79 m2. Zejście do pomieszczenia schodami bezpośrednio z garażu.

Wykończenie:

– podłogi: na parterze i w piwnicy – gres, na poddaszu – panele podłogowe, na tarasie gres mrozoodporny,

– w pokoju dziennym opaska wokół schodów z marmuru, z tego samego kamienia wykonana jest obudowa kominka,

ściany otynkowane i pomalowane, w części pomieszczeń wytapetowane, w części wyłożone cegłą wapienną, w kuchni i łazienkach (na parterze i poddaszu) – na ścianach glazura,

– schody – w części wyłożone marmurem, w części gresem,

– stolarka okienna – PCV,

– drzwi wejściowe wzmocnione,

– armatura i biały montaż – łazienki na parterze i na poddaszu wykończone są w wysokim standardzie,

Instalacje:

– elektryczna,

– wodna – zasilana z sieci gminnej,

– kanalizacja – przydomowa oczyszczalnia ścieków,

– ogrzewanie i ciepła woda – piec gazowy, w budynku rozprowadzony jest system ogrzewania podłogowego, dodatkowo możliwe jest ogrzewanie kominkiem – wkład kominkowy z płaszczem wodnym,

– instalacja alarmowa podłączona do monitoringu.

Ogrodzenie z cegły klinkierowej z kutymi przęsłami ( do dokończenia – materiał w cenie).

Zabudowa nieruchomości wyróżnia się oryginalnością, zastosowano tu wiele niestandardowych rozwiązań – jak okrągła klatka schodowa w centralnej części budynku czy aneks kominkowy.

Budynek jest funkcjonalny i bardzo praktyczny. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) ZADZWOŃ i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę w domu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. (152-539)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel +48 724 359 317

Tel. +48 724 359 317

e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00