Domy na sprzedaż

120-9440-12Do sprzedaży piękny dom o powierzchni 137 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 680 m2, w miejscowości Mysłowice (woj. śląskie) za cenę 650 000 zł. Idealna propozycja dla ludzi szukających domu z rozsądnym metrażem i szybkim dojazdem do Katowic. Dom nowocześnie zaaranżowany, w pełni wykończony, do zagospodarowania zostaje tylko działka.

Rozkład pomieszczeń:

Na PARTERZE znajdują się: wiatrołap + salon + kuchnia + wc + pralnia + garaż

Na PIĘTRZE znajdują się: 3 sypialnie + łazienka z wc

Kupujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Ogrzewanie oraz ciepła woda – piec dwu funkcyjny marki Vaillant (koszt gazu to ok 3000zł za rok). Dodatkowo ogrzewanie kominkowe z nawiewem doprowadzonym do dwóch pokoi na piętrze. Przydomowa ekologiczna oczyszczalnia ścieków (możliwość doprowadzenia kanalizacji). Zamontowany zbiornik deszczówki 1800 litrów idealny np do podlewania ogrodu. Doprowadzony internet na światłowodach. Dom wykończony w wysokim standardzie. Działka nieogrodzona do własnej aranżacji. Dach kryty dachówka ceramiczną ,rynny blacharskie,elewacje,tynki zewnętrzne,stolarka okienna PCV kolor brąz od środka białe,brama garażowa. Droga dojazdowa utwardzona. Cena: 650 000 zł. Serdecznie zapraszam do oglądania. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-9440)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 881 559 881

e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00