Domy na sprzedaż

048-2983-3Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 360 m2 z 1960 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 633 m2, w miejscowości Mszana Dolna (woj. małopolskie) za cenę 520 000 zł. Budynek wielorodzinny – agroturystyka. WGN jest wyłącznym partnerem sprzedaży. Budynek zlokalizowany przy trasie 968. Nieruchomość składająca się z czterech kondygnacji. Media: woda, prąd, gaz, szambo. Dojazd drogą asfaltową. Gruntowny remont został przeprowadzony ok. 2011 r. Ocieplony przygotowany do otynkowania. Nowa więźba dachowa z ociepleniem (wełna 20 cm) i blachodachówką. Okna PCV. Wszystkie instalacje nowe (wodno-kanalizacyjna, elektryczna i CO). Piec gazowy trzeba dokupić. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe nowe. Wszystkie wewnętrzne drzwi nowe. Barierka na klatce schodowej oraz na balkonach nierdzewna. Na jednym balkonie należy ją zamontować. Na powierzchni całego przyziemia ogrzewanie podłogowe wodne. W przyziemiu zlokalizowana jest kuchnia z umeblowaniem i sprzętem AGD. Dodatkowym atutem jest nowy, stylizowany piec w kuchni. W budynku znajduje się sześć łazienek oraz dodatkowo dwie toalety na półpiętrach.

Dom dla wymagającego klienta. Komfort podnosi również pomieszczenie na saunę, gdzie można zrelaksować się po ciężkim dniu.

W jednej z łazienek przygotowane miejsce pod saunę. Niektóre łazienki częściowo do dokończenia. Podłogi w przyziemiu wyłożone kaflami a na wyższych kondygnacjach panele podłogowe. W jednym z pokoi bardzo duża szafa przesuwna. Poddasze do dokończenia. ok. 50 km do Krakowa (szybki dojazd). ok. 57 km do Zakopanego. ok. 15 km do Rabki. ok. 3 km do centrum Mszany. Ewentualna możliwość dokupienia przylegającego gruntu. Możliwość zamiany na mieszkanie lub dom w Krakowie lub Chrzanowie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-2983)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 32 622 72 03

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00