Domy na sprzedaż

146-895-2Do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 170 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 844 m2, w Lesznie (woj. wielkopolskie) za cenę 360 000 zł. Dom parterowy w technologii drewnianej z garażem oraz dużym zadaszonym tarasem. Dom ciepły i przytulny, energooszczędny. Przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne, energetyczne, gazowe i telekomunikacyjne (linia światłowodowa). Ogrzewanie gazowe nowoczesny dwufunkcyjny piec gazowy, dodatkowe ogrzewanie kominkowe. Budynek jest wyposażony w instalację wentylacji mechanicznej z centralą rekuperacyjną (z odzyskiem ciepła).

Rozkład pokoi:

salon

– przedpokój

– jadalnia

– kuchnia

– łazienka

– wc

– 3 duże sypialnie

– pokój gościnny.

Poddasze o powierzchni użytkowej ok. 30 m2.Podłogi- lite deski i płytki, ściany – gładzie gipsowe. W cenie meble kuchenne z AGD zmywarka, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, oraz lodówka. Dach kryty gontem ICO gwarancja 25 lat. Ciekawa bardzo pożądana lokalizacja blisko lasu, do Leszna 6 km. Przy niewielkich nakładach można przebudować budynek na dwa samodzielne mieszkania o powierzchni ok 90 m2. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-895)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 663 774 792

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00