Domy na sprzedaż

128-2034-7Do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 195 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 800 m2, w miejscowości Kwidzyn (woj. pomorskie) za cenę 599 000 zł. Dom na urokliwej działce. Największym atutem tej wyjątkowej nieruchomości jest perfekcyjnie utrzymana posesja z oczkiem wodnym. Na działce rosną liczne krzewy, drzewa oraz inna dopasowana do siebie roślinność która tworzy spójną całość. Do domu prowadzi długi i szeroki podjazd z betonowej kostki ażurowej, który dodatkowo jest oświetlony. Dom o łącznej powierzchni 195 m2 do której doliczono 50 m2 garażu dwustanowiskowego. Dom parterowy z poddaszem użytkowym.

Rozkład pokoi:

PARTER:

salon

– jadalnia

– aneks kuchenny

– taras

– biblioteka

– łazienka

– wc

– gabinet

– kotłownia

PIĘTRO:

– antresola

– balkon

– 2 sypialnie

– łazienka

– wc.

Strych został ocieplony wełną mineralną o grubości 26 cm natomiast ściany budynku styropianem o grubości 12 cm co gwarantuje bardzo dobrą izolację termiczną całego domu. Zbudowany z suporexu 30cm odmiana 500, dzięki właściwościom akumulacyjnym ciepła i para- przepuszczalności zapewniają zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu. Wszystkie pomieszczenia są przestronne i bardzo dobrze doświetlone. Podłogi w pokojach oraz na korytarzu wyłożone panelami, natomiast w łazienkach i kuchni terakota. Wszystkie ściany gładzone i pomalowane. Następną zaletą tej nieruchomości jest budynek gospodarczy, garaż na dwa samochody oraz duże pomieszczenie nad nim do indywidualnego zagospodarowania. Usytuowany w bezpośredniej bliskości domu, z instalacją do ogrzewania również ocieplony. W ogrodzie wygospodarowano zadaszone bardzo praktyczne miejsce na drewno do kominka oraz inne sprzęty i urządzenia niezbędne do utrzymania posesji w dobrej kondycji. Podsumowując… kupując tą nieruchomość dajesz sobie i swojej rodzinie wycinek pięknego zielonego świata w zacisznej lokalizacji. Dom wybudowany w nowoczesnych technologiach, który posłuży Państwu na lata. Szczerze polecam, posiadłość trzeba zobaczyć. Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Osoby zainteresowane zakupem zachęcam do oglądania. Klient kupujący nie płaci prowizji – prowizję płaci sprzedający. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. (128-2034)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 603 70 55 85

Tel. +48 55 277 65 09

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00