Domy na sprzedaż

160-64-1Na sprzedaż komfortowy dom o pow. 305,90 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 3 977 m2, w Kazimierzu Dolnym (woj. lubelskie) za cenę 1 900 000 zł. Dom może pełnić funkcje wypoczynkowo-turystyczną albo pensjonatową. Wysoki standard wykończenia. Basen i sauna. Głównymi zaletami budynku są: komfortowy charakter, wysoka jakość wykończenia, przestronność oraz lokalizacja w pobliżu pagórkowatych terenów i malowniczych wąwozów.

Rozkład pomieszczeń:

PIWNICA:

– schowek

– kotłownia

– kuchnia

– spiżarnia

– łazienka

– wc

– pralnia

– korytarz

– pomieszczenie wielofunkcyjne

– garaż

– sala muzyczna

PARTER:

– pokój dzienny

– holl

– kuchnia

– jadalnia

– taras

– basen

– pokój

– łazienka

– wc

– wiatrołap

PIĘTRO:

– 4 pokoje

– 4 łazienki

– 4 wc.

PODDASZE:

– 2 pokoje

– łazienka

– pomieszczenie gospodarcze.

Każdy pokój posiada oddzielne wejście. Dodatkowo na piętrze znajduje się duża przestrzeń w postaci galerii oraz hall. Pokój dzienny oraz pokoje do wynajęcia są klimatyzowane. Na poziomie parteru znajdują się 2 zadaszone tarasy, na piętrze balkon i taras. DZIAŁKA: budynek znajduje się na bardzo ładnie zagospodarowanej, prostokątnej działce o pow. 3977 m2. Działka od frontu (parking i wjazd do garażu) utwardzona kostką brukową. Za budynkiem utwardzony, duży taras i przejściem do podgrzewanego, podświetlonego i zadaszonego basenu oraz sauny. Pozostałą część działki stanowi trawnik. Działka obsadzona roślinami ozdobnymi. BASEN: basen ma wymiary 3,8 x 7,8 x 1,5 m, posiada podświetlenie oraz ogrzewanie wody. Basen posiada przesuwny dach. Pomieszczenie techniczne basenu znajduje się w podpiwniczeniu budynku. Do basenu prowadzi utwardzony plac wyłożony piaskowcem, a wokół basenu granitowa opaska. Sauna: wykonana z drewna modrzewiowego, a wnętrze obite drewnem świerkowym. Sauna wyposażona jest w drewniane meble, piec ze sterowaniem komputerowym, panel muzyczny oraz kabinę prysznicową. Otoczenie: Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: niska zabudowa jednorodzinna i wypoczynkowa, las. Nieruchomość znajduje się na zacisznym, pagórkowatym terenie z bogatą roślinnością oraz licznymi, malowniczymi jarami i wąwozami. Nieruchomość znajduje się we wschodniej części Kazimierza Dolnego w odległości niecałych 3 km od centrum. Ulica przy której znajduje się nieruchomość sięga malowniczego Korzeniowego Dołu. Z drugiej strony łączy się z ulicą bezpośrednio prowadzącą do Rynku. Ogólne informacje: Stan techniczny budynku oceniany jako bardzo dobry. Budynek o wysokim standardzie wykończenia. Rok budowy: 1992, gruntowna przebudowa i wykończenie w latach 2010 – 2011. Materiał budowy: tradycyjna murowana (cegła pełna, cegła ceramiczna). Dach: dachówka ceramiczna. Ocieplenie: wełna mineralna. Ogrzewanie: piec dwufunkcyjny oraz kominkowe na parterze. Powierzchnia: 446 m2 (użytkowa 305,9 m2, mieszkalna 214,1 m2). Podłoga: terakota, gres, panele. Liczba pokoi: 6 pod wynajem oraz pokój dzienny i pokój sypialny na parterze. Pow. pomieszczeń: parter: 118,5 m2 w tym: kuchnia 15 m2, jadalnia 17 m2, pokój z łazienką 18 m2, pokój dzienny 50 m2 hall i wiatrołap 13,8 m2,

Piętro: 107,4 m2 w tym: 4 pokoje z łazienkami od 17,7 do 20 m2, galeria 20,5 m2 korytarz 9 m2,

Poddasze: 80 m2 w tym: pokój I 13 m2, pokój II 29 m2, pomieszczenie gospodarcze, korytarz i łazienka 26,6 m2, Piwnice: 140,1 m2 w tym garaż 24 m2. Łazienki: pokoje na parterze i piętrze z łazienkami i wc, na poddaszu 1 łazienka, piwnica łazienka i wc. Miejsca parkingowe: parking oraz garaż w bryle budynku. Dostępne media: prąd, woda, siła, gaz, internet. Zabezpieczenia: alarm, drzwi antywłamaniowe, monitoring, ogrodzona działka. Ścieki: przydomowa ekologiczna oczyszczalnia. Okolica: spokojna, cicha, teren pagórkowaty, dużo zieleni, wąwozy, atrakcje Kazimierza Dolnego. (160-64)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 501 47 17 17

e-mail: zimnicki@wgn.pl

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00