Domy na sprzedaż

151-293-4Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 303 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 490 m2, w miejscowości Karpacz (woj. dolnośląskie) za cenę 895 000 zł. Dom położony we wschodniej części Karpacza wśród zieleni starego drzewostanu. Działka zagospodarowana o pow. 14,9 ara jest ogrodzona wysokim drewnianym płotem i siatką. W sąsiedztwie znajdują się liczne domy jednorodzinne. Dojazd drogą asfaltową. Duża zdalnie otwierana brama wjazdowa na posesję. Bardzo spokojna część miasta gwarantująca pełen relaks i doskonały wypoczynek. Od strony ogrodu znajduje się taras, który jest w trakcie przebudowy.

W całym domu duże, widne okna oraz trzy balkony. Lokalizacja: bardzo dobra, 20 minut pieszo od centrum Karpacza, Karpacz, woj. dolnośląskie, pow. jeleniogórski, ul. Skalna.

Rozkład pokoi: salon + 6 pokoi + gabinet + kuchnia + 2 łazienki + wc.

Stan techniczny budynku: bardzo dobry, całościowa modernizacja w 2010 roku, zbudowany z pustaków ceramicznych i cegły, ocieplany styropianem, dachówka ceramiczna, na podłogach deski, panele i kafelki. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, instalacja alarmowa, instalacja, przeciwpożarowa, internet, telefon, tv. Ogrzewanie: centralne gazowe, kominek. Otoczenie: cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie domy jednorodzinne, liczne szlaki turystyczne, dojazd drogą asfaltową, przystanek Bus. Do uzgodnienia elementy wyposażenie domu, które zostaną w cenie sprzedaży. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Dzięki współpracy z ponad 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty kredytu oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. (151-293)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 754 44 44

Tel. +48 793 911 209

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00