Domy na sprzedaż

zdjęcie zrobione w nocy przedstawiające dom w Grodzisku Mazowieckim  do sprzedaży

Dom do sprzedaży za 869 000 zł w Grodzisku Mazowieckim (woj. mazowieckie). Dom liczy 306 metrów kwadratowych powierzchni. Działka – 1 702 metrów kwadratowych. Dom gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Kup bez prowizji.

Dom o ładnej bryle. Połączenie nowoczesności z elegancją. Wysoki standard, dom wykończony z najlepszych gatunkowo materiałów.

Dom składa się z:
PARTERU, na którym znajdują się:
– salon
– kuchnia
– wc
– 3 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– korytarz
– pralnia
– pomieszczenia techniczne
– garaż
PODDASZA, na którym znajdują się:
– 2 sypialnie
– bilard
– łazienka
– strych.

Dom bardzo przytulny, ciepły, jasny, widny i słoneczny. Świetna lokalizacja – dom znajduje się w oazie ciszy i spokoju. Wokół lasy oraz nowe domy jednorodzinne. Z dala od miejskiego hałasu, z zachowaniem łatwego dostępu i dojazdu do miasta powiatowego oraz Warszawy.

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Przy transakcji zakupu domu oferujemy obsługę formalnoprawną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (180-89)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 691 244 141
e-mail: e.plocinska@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00