Domy na sprzedaż

130-1648-1Atrakcyjny, 4-kondygnacyjny dom o powierzchni 509,36 m2 z 1991 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 243 m2, w miejscowości Gorzów Wielkopolski (woj. lubuskie) za cenę 590 000 zł. Oferta bez prowizji dla kupującego, pełne wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Dom w bliskiej odległości do centrum. Oprócz domu na sprzedaż budynki warsztatowe z częścią mieszkalną znajdujące się bezpośrednio na działce. Działka w kształcie prostokąta o bokach 21,4 m x 59 m. Działka posiada plac manewrowy, zagospodarowana licznymi nasadzeniami w postaci krzewów, drzew iglastych oraz drzew owocowych. Działka w całości ogrodzona, z tyłu oraz po bokach metalową siatką i żywopłotem, od frontu murem. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Oferowany dom jest budynkiem wolnos tojącym, podpiwniczonym o trzech kondygnacjach nadziemnych oraz poddaszem o całkowitej powierzchni 688,51 m2 i powierzchni użytkowa 509,36 m2, na którą składa się aż 14 pokoi, trzy kuchnie oraz trzy łazienki. Cechy te stwarzają idealne warunki do stworzenia tam pensjonatu. Dom może być ogrzewany na dwa sposoby – w zależności od potrzeba, albo z zainstalowanego pieca centralnego dwu-funkcyjnego lub pieca gazowego. Nieruchomość posiada zasilenie elektryczne trójfazowe. Charakterystyka budynku gospodarczo – garażowym. Obiekt jest budynkiem o przeznaczeniu gospodarczym zrealizowanym na zapleczu działki mieszkalnej. Posiada dwie kondygnacje nadziemne (parter poddasze) z dachem o konstrukcji drewnianej kryty dachówką. Obiekt został zrealizowany na bazie projektu indywidualnego i posiada osobne, niezależne ogrzewanie centralne.

Rozkład pokoi:

PARTER:

– 2 pomieszczenia

– 3 garaże

PODDASZE:

– 4 pokoje

– pomieszczenie sanitarne z wc

Obiekt ten idealnie nadaję się do prowadzenia działalności m.in. warsztatu samochodowego, wulkanizacji, zakładu rzemieślniczego itp. jak również biznesu rodzinnego. /Dużym atutem oferowanej nieruchomości jest jej lokalizacja, cicha spokojna okolica – a w pobliżu m. in. szkoła, przedszkole, poczta, oraz liczne obiekty handlowo usługowe, stacja benzynowa. Nr pośrednika odpowiedzialnego zawodowo 16932. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (130-1648)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 669 562 330

e-mail: kazus@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00