Domy na sprzedaż

130-1491-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 80 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 530 m2, w miejscowości Gorzów Wielkopolski (woj. lubuskie) za cenę 170 000 zł. Dom dwukondygnacyjny.

Rozkład pokoi:

– sień

– przedpokój

– kuchnia

salon

– sypialnia

– łazienka

– wc.

Dodatkowo przynależy poddasze oraz piwnica. Dzięki korzystnemu układowi, całość można ciekawie zaaranżować, korzystając dodatkowo z wysokiego poddasza, które można śmiało przeznaczyć na pokoje sypialniane. Stan domu: ściany malowane, tapetowane w zależności od pomieszczenia, okna drewniane, na podłogach deska. Ogrzewanie i woda ciepła z podkowy kuchennej. Na dachu dachówka cementowa, całość szczelna. Dostępne wszystkie przyłącza: woda, kanalizacja, prąd, siła, gaz. Na terenie działki znajdują się zabudowania w postaci garaży, budynku gospodarczego pełniącego rolę letniej kuchni. Całość ogrodzona. Istnieje zakup dwóch działek 1557m2 wraz z zabudowaniami za 220 000 zł. Nieruchomości dzięki cenie i możliwościom bardzo atrakcyjna . Naprawdę warto zainteresować się ta ofertą. Stan prawny bez zastrzeżeń . Czysta księga wieczysta -możliwy szybki termin przekazania. Gwarantuję bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Oferta idealna dla osób chcących mieszkać w domu i prowadzić w sąsiedztwie działalność gospodarczą. Odnoszę się tutaj przede wszystkim do atutu – którym jest lokalizacja. Zapraszam. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy zgodnie z Art. 71 KC. Sprawdzaj codziennie nowe oferty. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN -Kredyty zapewnia pełną ,profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. (130-1491)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 669 562 330

Tel. +48 669 562 330

e-mail: kazus@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00