Domy na sprzedaż

152-338-2Do sprzedaży duży, rodzinny dom o powierzchni 450 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 138 m2, blisko centrum Dzierżoniowa, w cichej i spokojnej okolicy za c cenę 1 988 000 zł. Wraz z dobrą lokalizacją, najsilniejszym punktem domu jest znajdująca się w nim w pełni wyposażona restauracja o powierzchni około 250 metrów, wraz z wyposażoną kuchnią i zapleczem magazynowo-socjalnym. Podczas remontu użyto najwyższej jakości materiałów, miedzy innymi w całym budynku wstawiono drewniane okna, w sali restauracyjnej ogrzewanie podłogowe, a cały dom ogrzewany jest gazem. Nad częścią restauracyjną znajduje się poddasze użytkowe, które można zaadoptować na dodatkowe pokoje. Cena do negocjacji.

Dom położony w świetnej lokalizacji. Niedaleko sklepy, lokale lokale usługowe oraz PKS.

Dom nie wymaga remontu. Do zamieszkania bez nakładów finansowych. Ogrzewanie gazowe. Utwardzone podwórze. Możliwość adaptacji pod dowolną działalność. Cicha i spokojna okolica. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 34. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-338)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 724 359 329

e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00