Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia dom na sprzedaż w okolicach WarszawyDom na sprzedaż o powierzchni 130 m2 z 2010 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 500 m2, pod Warszawą (woj. mazowieckie) za cenę 550 000 zł.

Dom wybudowany w pięknym stylu, architektonicznie wkomponowanym w otoczenie obfitujące w bujną roślinność. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Z dala od miejskiego hałasu, z zachowaniem łatwego dostępu i dojazdu do miasta powiatowego. Dom uzbrojony we wszystkie media: gaz, woda, kanalizacja, prąd.

Rozkład pokoi:
Na PARTERZE znajdują się:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– gabinet
– przedsionek
– wiata garażowa
– pomieszczenie gospodarcze
Na PIĘTRZE znajdują się:
– taras
– 3 sypialnie
– łazienka
– strych

Wnętrze z drewnianymi elementami typu: widoczne belki stropowe na piętrze, dodatkowo drewniane drzwi oraz okna i parapety. Na piętro prowadzą drewniane schody. Dom praktycznie wykończony, brakuje jedynie elementów, które mogłyby narzucać własny styl: podłóg, płytek ceramicznych w łazienkach. Brak podłóg daje możliwość rozprowadzenia bardzo praktycznego i popularnego ogrzewania podłogowego.

Bardzo ciekawym i pomysłowym rozwiązaniem jest znajdujące się w domu niewielkie podpiwniczenie, w którym można przechowywać świeże warzywa albo ulubione wino.

Materiały wykorzystane do budowy to najwyższej jakości, sprawdzone systemy, które gwarantują ich długotrwałą eksploatację bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Obecni właściciele począwszy od projektu aż po wykończenie domu dbali o każdy szczegół i każdy etap budowy. Pełna dokumentacja techniczna. Nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym, dostęp do drogi, KW, dziennik budowy.

Dach: trzy warstwy: deska, papa, blacha. Ściany: trzy warstwy: zewnętrzny pustak, ocieplenie – warstwa styropianu, wewnętrzna warstwa – cegła kratówka. Działka: powierzchnia: 1 500 m2. Wymiary: 44 m x 34 m. Działka ogrodzona, z trzech stron siatką, front z drewnianą bramą, z dostępem do wiaty na pojemniki z nieczystościami.

Ogród zagospodarowany z dużą ilością roślinności: duże krzewy kiwi, orzechy, jabłoń, borówka amerykańska, cissus octowiec, perukowiec, wierzba, brzozy, trawy ozdobne, magnolia oraz wiele innych ciekawych i pięknych roślin. Na działce piękna drewniana altana oraz inne drewniane wyposażenie ogrodu.

Media: kanalizacja (miejska); woda miejska – wodociąg, gaz; prąd; studnia – dodatkowo na działce wykopana studnia z zainstalowanym hydroforem – urządzenie utrzymujące stałe ciśnienie wody(ważne z powodu dużego ogrodu – brak opłat). Komunikacja: 6 km – trasa S8, 9 km – autostrada A2, 3 km – stacja WKD, 5 km – stacja PKP.

Kup bez prowizji. Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Obsługa formalnoprawna transakcji. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (180-28)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 22 723 02 85
Tel. +48 691 244 141
e-mail: e.plocinska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00