Domy na sprzedaż

067-415-7Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 300 m2 z 2008 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 503 m2, w miejscowości Mielno (woj. zachodniopomorskie) za cenę 1 290 000 zł. Dom może pełnić funkcję małego pensjonatu. Dom o bardzo wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia, atrakcyjnie położony., bardzo blisko wszystkich atrakcji i rozrywek jakie oferuje Mielno, z widokiem na jezioro Jamno. Do jeziora Jamno ok. 150m, a do morza ok. 600 m. Na pięknie zagospodarowanej, ogrodzonej i oświetlonej działce znajdują się dom, altana z grillem, alejki wyłożone kostką i nasadzenia. W domu duży komfortowy apartament i 8 pokoi na wynajem.

Rozkład pomieszczeń z podziałem na piętra:

NISKI PARTER:

– 2 pokoje

– 2 łazienki

– garaż

– kotłownia

WYSOKI PARTER:

salon

– taras

– jadalnia

– kuchnia

PIĘTRO 1:

– 4 sypialnie

– 4 łazienki

CZĘŚĆ APARTAMENTOWA:

– sypialnia

– garderoba

– pokój kąpielowy

PIĘTRO 2:

– 2 pokoje

– 2 łazienki

PODDASZE UŻYTKOWE:

– pokój

– łazienka.

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego, instalacja grzewcza klasyczna i w części pomieszczeń podłogowa. Ponadto niezależny system ogrzewania powietrzem z kominka rozprowadzony do pomieszczeń. W cenie pełne wyposażenie pozwalające na prowadzenie działalności pensjonatowej. Oferta godna polecenia ze względu na komfort, położenie i cenę. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (067-415)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 608 621 626

e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00