Domy na sprzedaż

106-1296-1Do sprzedaży przytulny dom o powierzchni 302 m2 w zabudowie wolno stojącej położony na działce o pow. 740 m2, w miejscowości Osie (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 485 000 zł. Dom znajduje się w okolicy rezerwatów przyrody oraz kilka jezior. Dom idealny dla rodziny, położony blisko szkół, komunikacji, oraz infrastruktury lokalnej. Dom posiada dwa garaże z dojazdem z kostki brukowej (jeden wolno stojący w głębi działki -idealnie nadąjacy sie np. na warsztat lub drobną produkcje, drugi przylegający do budynku z dodatkowym pomieszczeniem technicznym). W ogrodzie od strony ulicy liczne nasadzenia, na tyłach budynku duża wolna przestrzeń rekreacyjna (miejsce na grill, plac zabaw dla dzieci), dodatkowo osłonieta od sąsiadów pięknymi iglakami.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 4 sypialnie

– łazienka

– przedpokój

– toaleta

– kuchnia

– korytarz

Pod całym budynkiem znajduje się duża i wysoka piwnica z kilkoma niezależnymi pomieszczeniami, którą można doskonale zaadoptować na prowadzenie działalności gospodarczej, usługi rzemieślnicze, salon kosmetyczny itp. W budynku zainstalowano nowe ogrzewanie z znowoczesnym kotłem olejowym. Dom gotowy do zamieszkania, bardzo dobrze ocieplony, małe straty ciepła, bardzo ekonomiczny. Nieruchomość utrzymana jest w nienagannym stanie oraz ciągle zamieszkana przez właścicieli. Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Całkowita powierzchnia 302 m.kw. w skład której wchodzą dom, piwnica i dwa piękne garaże. 485 000 złotych to bardzo dobra i realna cena jak na tak sporą nieruchomość. Właściciel jest otwarty na propozycje w granicach przyzwoitości. Zapraszamy do oglądania i negocjacji! (106-1296)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 58 553 25 64

Tel. +48 519 119 273

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00