Domy na sprzedaż

023-374-2Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 180 m2 z 2006 roku, w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 3 300 m2, nad jeziorem, w miejscowości Dolsk, w Wielkopolsce za cenę 1 200 000 zł. Budynek na skarpie z linią brzegową jeziora. Położenie działki w połączeniu z ciekawą architektonicznie bryłą domu wykończoną w wysokim standardzie, posadowioną NA SKARPIE czyni posiadłość NIEPOWTARZALNĄ. Z okien domu i tarasów możemy spoglądać na jezioro i lasy. MIEJSCOWOŚĆ i okolica to prawdziwa mozaika form terenowych z licznymi lasami, jeziorami i korzystnym klimacie zbliżonym do rabczyńskiego. DOM zbudowany w nowoczesnej technologii z materiałów najwyższej jakości, ocieplony styropianem i otynkowany, dach: dachówka ceramiczna, okna: drewno modrzew – robione na zamówienie, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne drewniane robione na zamówienie, ogrzewanie olejowe (pojemność zbiornika 1000 litrów) z grzejnikami co podłogowe – piec grzewczy firmy Viessmann, wszystkie instalacje w miedzi, schody dębowe, ceramika dobrej jakości.
Kuchnia z meblami (drewno) robionymi na wymiar ze sprzętem AGD.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:
Na parterze:
– przestronny salon z kominkiem
– jadalnia
– pokój gościnny
– łazienka (kabina prysznicowa, wc)
– holl
– pomieszczenie gospodarcze
Na II poziomie:
– 3 pokoje (w tym sypialnia z tarasem z widokiem na jezioro)
– łazienka (wanna)
– holl
Na trzecim poziomie:
– duży pokój np. dla niezapowiedzianych gości.

Posesja z dwóch stron ogrodzona murem z kutymi ręcznie metalowymi elementami, brama wjazdowa sterowana elektronicznie, teren przy posesji i wjazd wyłożone pozbrukiem, na działce murowany grill z miejscami do biesiadowania, na całej działce rozprowadzona instalacja elektryczna i oświetlenie, w części działki drzewa owocowe. WYKOŃCZENIE: cegła klinkierowa, kamień, drewno, tynk. MEDIA : prąd, siła, woda, szambo (1 500 litrów). STAN PRAWNY: pełna własność. LOKALIZACJA : przy drodze wojewódzkiej nr 434, która przecina się z drogą wojewódzką 437, 4 km do Dolska, 11 km do Śremu, 55 km do Poznania ( dojazd do Poznania przez Mosinę lub Kórnik – dwie drogi). KOMUNIKACJA : przystanek PKS, kursy do : Dolsk, Śrem, Poznań, Gostyń, Wrocław autobus szkolny. W miejscowosci : sklep spożywczy, świetlica, boisko sportowe, Gospodarstwo Agroturystyczne, OSP, firmy usługowe. W Dolsku ( 4 km ) : Szkoła Podstawowa, Gimnazjum. Dom i lokalizacja spełniają wszystkie wymogi dla osób szukających swojego miejsca na ziemi poza miastem, ale z bliskim dostępem do pełnej infrastruktury lub jako drugi dom dla osób mieszkających w mieście, które chcą posiadać swój komfortowy azyl. (023-374)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Tel. +48 61 855 36 17
Tel. +48 691 748 985

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00