Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia front domu nad jeziorem na sprzedażDom na sprzedaż o powierzchni 70 m2 w zabudowie wolno stojącej położony na działce o powierzchni 448 m2, w okolicach Leszna (woj. wielkopolskie) za cenę 165 000 zł. Dom częściowo podpiwniczony.

Rozkład pokoi wygląda następująco: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka.

Dom z pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni 12 m2 na działce. Dom z następującymi mediami: prąd, woda oraz kanalizacja w trakcie podłączania. Ogrzewanie kominkowe: salon oraz 1 sypialnia.

Dom w świetnej lokalizacji – cicha i spokojna okolica, blisko lasu, z dala od zgiełku, do jeziorem spacerem niecałe 10 min. Miejsce idealne do rodzinnego wypoczynku. Działka ogrodzona w pełni zagospodarowana, liczne krzewy oraz drzewa owocowe. Polecam i zapraszam na prezentację.

Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-1020)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 723 520 102
e-mail: a.jagodzik@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00